A
A
A

Поліція Донеччини: Робота Єдиного аналітичного сервісного центру на власні очі (ВІДЕО)

Єдиний аналітичний сервісний центр (UASC), побудований на новітніх інтелектуальних технологіях, було відкрито на Донеччині рівно рік тому, 24 грудня 2016 року.

 А сьогодні він взятий за основу системи безпеки для всієї України. До річниці створення центру поліція Донеччини презентує віртуальний тур по UASC.

Мрія, що стала реальністю. Аналітичний центр створювався за прикладом системи безпеки Абу-Дабі та став першим в Україні підрозділом, основаним на смарт-технологіях.

Схожі системи є в Сингапурі, Лондоні, а зараз – і в Маріуполі. Інтелектуальне програмне забезпечення було розроблене спеціально для потреб поліції регіону, де йдуть бойові дії. Воно дозволяє якомога швидко реагувати на події, попереджувати правопорушення та розкривати злочини у перші години після скоєння.
Складові частини, які працюють в єдиній системі UASC: колл-центр 102, система інтелектуального відео спостереження, мобільний додаток «Поліція 102», старт-зупинка громадського транспорту в Маріуполі. Все це є частиною спільного проекту поліції та громади - «Безпечна Донеччина».
Система працює навіть там, де зв’язку майже немає, у віддалених населених пунктах та на лінії бойових дій. Завдяки сучасному обладнанню, IP-телефонії, жителі мають можливість сповістити правоохоронців про правопорушення, яке буде автоматично зафіксовано та на допомогу негайно прибудуть поліцейські – спеціально екіпіровані та готові до будь-яких ситуацій.

Ініціатором впровадження Єдиного аналітичного сервісного центру є тодішній начальник поліції Донецької області, а нині перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін. А технічним керівником проекту став заступник начальника управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП в Донецькій області Денис Пефтієв.
Сьогодні розвитком UASC опікується очільник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин, який курує проект «Безпечна Донеччина».
Більше про функції UASC та як ними користуватися – у віртуальному турі.

 

Прес-служба поліції Донеччини