A
A
A

Арсен Аваков: МВС продовжуватиме співпрацю з Канадою у підготовці поліцейських і гвардійців (ФОТО)

Про це сьогодні, 22 грудня, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час зустрічі з міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд.

«Канада ‑ вірний друг України. Раді вітати в Києві міністра закордонних справ Канади Христю Фріланд. Ми продовжуватимемо проекти зі співробітництва в підготовці поліцейських сил та Нацгвардії. Важливо, що і відвертий політичний діалог також триває», ‑ зазначив Арсен Аваков.

Нагадаємо, наразі ведуться переговори між українською та канадською сторонами щодо підготовки Угоди між МВС України та Департаментом Національної оборони та Збройних Сил Канади у питанні спільних заходів військової підготовки.

Крім того, у червні 2017 року у рамках канадського Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP) в Україні була створена робоча група. Мета її діяльності - вивчення можливостей та координування процесу створення Української асоціації представниць правоохоронних органів України (УАППО).

Також нагадаємо, що під час нещодавного візиту до Канади міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся з міністром громадської безпеки Ральфом Гудейлом. Сторони домовилися про проект Міжнародної технічної допомоги терміном з 2016 до 2019 року загальною вартістю понад 21 млн. канадських доларів. В рамках цієї програми 20 канадських поліцейських проводитимуть навчання за спеціальною програмою у Києві.

Департамент комунікації МВС України