A
A
A

Анастасія Дєєва: Навесні розпочне роботу Українська асоціація представниць правоохоронних органів (ФОТО)

Про це сьогодні, 22 грудня, повідомила заступник глави МВС України з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва під час зустрічі з міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд.

У заході також взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, представники канадської делегації та органів системи МВС.

Заступник міністра внутрішніх справ нагадала, що у червні 2017 року у рамках канадського Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP) в Україні була створена робоча група. Мета її діяльності полягала у вивченні можливостей та координуванні процесу створення Української асоціації представниць правоохоронних органів України (УАППО).

«Такі асоціації є платформою, де жінки-правоохоронці можуть розвивати свої лідерські навички, підтримувати одна одну, а також сприяти впровадженню гендерно-чутливих політик і практик у відповідних структурах. Початок діяльності Асоціації заплановано на весну 2018 року», – зазначила Анастасія Дєєва.

Вона додала, що створення Асоціації підвищить рівень обізнаності щодо важливості гендерних питань у правоохоронній сфері, включаючи рівні права і можливості для жінок і чоловіків.

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд відзначила високі досягнення МВС України на шляху забезпечення рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків у правоохоронних органах.

Довідка. Українська асоціація представниць правоохоронних органів буде відкрита для жінок і чоловіків, які є представниками, зокрема Національної поліції, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького