Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Рада Європи передала Нацполіції сучасне обладнання на майже 1,5 млн. гривень для поліцейських-омбудсменів (ФОТО, ВІДЕО)

22.12.2017 09:00

Європейські партнери передали Управлінню забезпечення прав людини (УЗПЛ) Національної поліції понад 40 персональних комп’ютерів з програмним забезпеченням та необхідним периферійним обладнанням ‑ моніторами, веб-камерами тощо. Передане обладнання допоможе більш ефективно забезпечувати дотримання прав людини в органах і підрозділах поліції.

Передача техніки відбулася вчора, 21 грудня, під час зустрічі голова Національної поліції Сергія Князєва та голова Офісу Ради Європи в Україні Мортена Енберга. Українські правоохоронці отримали сучасне обладнання в рамках спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи «Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні».

Сергій Князєв висловив вдячність міжнародним партнерам за підтримку в розбудові Національної поліції України. Він також зазначив, що функціонування такого підрозділу, як Управління забезпечення прав людини, було успішно впроваджено в усіх європейських державах.

«Процес реформування ‑ незупинний. Ми щодня чомусь навчаємося, зокрема ‑ такій специфічній роботі, яка ведеться сьогодні новоствореним підрозділом», ‑ підкреслив очільник Нацполіції.

Він додав, що діяльність Управління захисту прав людини Нацполіції охоплює дві важливі складові. По-перше, йдеться про забезпечення прав людей, які позбавлені волі, тобто затриманих, слідчо-арештованих. Другим аспектом діяльності УЗПЛ, підрозділу так званих «поліцейських-омбудсменів», є просвітницька функція.

Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг від імені Генерального секретаря Ради Європи зазначив, що, на думку європейських партнерів, теперішній процес реформування поліції України є одним з яскравих прикладів успіху реформи.

«Ми пишаємося тим, що можемо працювати з вами. Звичайно, хочемо і в подальшому підтримувати ваші реформи, ваші зусилля, і готові це робити. Сьогодні це ‑ лише маленька частина нашої підтримки, але ми сподіваємося, що це дає вам можливість працювати більш ефективно», ‑ зауважив Мортен Енберг.

Заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв зазначив, що частина отриманої сьогодні техніки буде направлена у регіони.

«Ми прагнемо змінити філософію підходів в питаннях забезпечення прав людини в поліцейській діяльності. Власне, такі технічні рішення, які за допомогою вашої організації впроваджуються в життя, дають нам впевненість в тому, що заплановане буде дійсно реалізовано», ‑ підкреслив заступник голови Нацполіції.

Під час зустрічі керівники Національної поліції та міжнародні партнери поспілкувалися з особовим складом Управління, оглянули техніку, якою оснащений цей підрозділ. Зокрема, поліцейські представили іноземним партнерам сучасний спецавтомобіль для конвоювання заарештованих осіб.

Департамент комунікації

Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ