Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсен Аваков: Кіровоград - 23-тє місто країни, де почала працювати нова патрульна поліція (ФОТО, ВІДЕО)

28.04.2016 15:49

Про це сьогодні, 28 квітня, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. 
«238 кращих із 4800 претендентів перемогли в конкурсі 19 осіб на місце, витримали інтенсивний курс навчання в Одеському тренінговому центрі НПУ і присягнули служити і захищати!», - зазначив очільник міністерства. Урочистий захід відбувся  на Театральній площі міста. 

В ньому взяли участь начальник Департаменту патрульної поліції України Євген Жуков, керівництво Головного управління Національної поліції Кіровоградщини, представники органів місцевої влади та самоврядування, інші почесні гості.

Хвилюючої миті, з відліком якої життя нових патрульних ділитиметься на «до» і «після», усі вони чекали з нетерпінням та хвилюванням. Цьому передували серйозний конкурс із відбору кандидатів, складання тестів і заліків, ретельне навчання та іспити і ось тепер нарешті початок служби.

Усміхнені та щасливі, з підвищеним почуттям відповідальності та неабияким натхненням нові патрульні демонстрували готовність приступити до виконання службових обов’язків.

Керівник Департаменту патрульної поліції України Євген Жуков, звертаючись до поліцейських, привітав їх із прийняттям Присяги, побажав виправдати довіру громадян, охороняючи порядок в обласному центрі. «Я знаю і вірю, що ці люди прийшли з чистими думками та світлою головою, щоб служити і захищати у вашому місті. Вони обрали для себе цей нелегкий шлях, і, сподіваюся, не підведуть та зроблять усе можливе, аби місцеві жителі не потрапили у біду», – сказав він.

Очолив Управління патрульної поліції Кіровограда Антон Цюцюра, який і зачитав текст присяги.

Кіровоград став 23 містом, де почала працювати нова патрульна поліція. Серед 238 патрульних – 194 чоловіки та 44 жінки, з них 37 учасників АТО таучасників бойових дій.

У день складання Присяги патрульні поліцейські отримали перші подарунки. Міський голова Кіровограда Андрій Райкович передав для підрозділу кілька спортивних велосипедів, за допомогою яких працівникам поліції буде зручніше патрулювати окремі сектори та мікрорайони обласного центру.

Уже сьогодні ввечері поліцейські вийдуть на своє перше патрулювання вулиць обласного центру.

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ