A
A
A

Поліція Черкащини і Київщини піднята по тривозі для розблокування заторів, – глава Нацполіції (ФОТО, ВІДЕО)

Поліцейські підрозділів двох областей працюють над розблокуванням ділянки автодороги «Київ-Одеса» на межі Київщини і Черкащини. Причиною багатокілометрових заторів у Жашківському районі Черкаської області стали снігопади на фоні місцевого рельєфу. Про це голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив сьогодні, 20 грудня.

За його словами, причиною заторів на межі Черкаської і Київської областей стали снігопади на фоні місцевого рельєфу – чергування значних спусків і підйомів. У зв’язку з цим у сніговому полоні опинилися в цілому близько 800 автомобілів, які рухалися як в бік Одеси, так і в сторону Києва. А через те, що водії транспорту намагалися продовжити рух, були заблоковані всі чотири ряди для руху транспорту в обох напрямках.

Глава Нацполіції повідомив, що рух транспорту з боку Одеси перекрито в районі Умані, автомобілі перенаправляють на Вінницю. З боку Києва рух автомобілів в сторону Одеси перекрито в районі м. Біла Церква, транспорт спрямовують об’їзними шляхами

.

«Це дасть нам можливість «розтягнути» затор, що утворився упродовж доби», – зазначив Сергій Князєв.

Він також повідомив, що до місця основного затору підтягнуто спецтехніку найближчих автодорожніх підрозділів, а також піднято по тривозі транспорт ДСНС. Крім того, по тривозі підняті територіальні підрозділи поліції Київської і Черкаської областей.

Поліцейські активно працюють над розблокуванням автошляху, а також розгортають діяльність пункту допомоги водіям, чиї авто потрапили у сніговий полон. Відтак глава Нацполіції припустив, що впродовж найближчого часу вдасться зняти напругу на цій ділянці шляху.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рух транспорту на автошляху «Київ-Одеса» на межі Київської і Черкаської областей відновлений в обох напрямках.

Також нагадаємо, глава МВС повідомив, що для вирішення транспортної кризи на межі Черкаської та Київської областей направлено сили МВС

На автошляху «Київ-Одеса» розгорнуто діяльність ще одного пункту допомоги водіям. Там вони матимуть змогу зігрітися, а також отримати їжу і гарячі напої.

Департамент комунікації Національної поліції України