Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Через ускладнення погодних умов поліція організувала пункти допомоги водіям (ФОТО, ВІДЕО)

19.12.2017 18:30

У зв’язку зі складними погодними умовами такі пункти почали діяти у п’яти регіонах, зокрема – у Київській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській та Кіровоградських областях. Крім того, поліцейські супроводжують організовані колони вантажівок. Про це повідомив заступник Голови Національної поліції України - керівник патрульної поліції Олександр Фацевич.

За його словами, зараз найбільш проблемною у плані дорожньої ситуації є Київська область, на автошляхах якої, через велику кількість вантажівок, утворилися затори.

«Ситуація контрольована. Ми частково пустили рух, нарядами патрульної поліції супроводжуємо та організовуємо колони вантажного транспорту, щоб забезпечити їх безперешкодний проїзд через Київ по маршруту руху вантажного транспорту», – зазначив Олександр Фацевич, додавши, що в такий самий спосіб проблема проїзду транспорту знімається і на інших напрямках від столиці.

Заступник глави Нацполіції зазначив, що певні ускладнення в русі можуть виникати внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Зокрема, упродовж минулої доби в державі зафіксовано 1315 ДТП, з них 143 – з потерпілими. У Києві сталося 367 ДТП, з яких з потерпілими – 13.

Проте правоохоронці працюють над усуненням таких труднощів. Зараз на території столиці і Київської області працює близько 60 екіпажів патрульної поліції. Поліцейські забезпечують безпеку на дорогах, супроводжують вантажний транспорт, а також забезпечують безпеку в місцях стоянки вантажівок.

«Задіяно кілька підрозділів поліції: поліція Києва, підрозділи управління превентивної діяльності Київської області, управління патрульної поліції у Вінницькій, Житомирській областях, підрозділи груп реагування патрульної поліції. Вони працюють злагоджено та скоординовано», – наголосив Олександр Фацевич.

Водночас він зазначив, що поліцейські допомагають учасникам руху, які потрапили у складну ситуацію через погодні умови. Вони розвозили гарячий чай водіям, які знаходилися на під’їзді до Києва.

«Чим можемо – надаємо допомогу. Зараз ми сформуємо колони з перевізників для того, щоб провести через Київ, не створивши у місті затори та не допустивши дорожньо-транспортних пригод», – зазначив Олександр Фацевич.

Він також повідомив, що пункти допомоги працюють на межі Житомирської та Київської області, на в’їздах до Києва, а також у Житомирській та Вінницькій областях. Крім того, у зв’язку з погодними умовами, окрім Київської, частково обмежено рух у Вінницькій, Житомирській, Черкаській та Кіровоградських областях. Відтак заступник  глави Нацполіції закликав водіїв обмежити по можливості пересування власним транспортом.

 

Департамент комунікації

Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ