Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Микола Чечоткін: Сили і засоби ДСНС готові до оперативного надання допомоги населенню та органам влади в подоланні наслідків негоди

19.12.2017 17:08

Про це сьогодні, 19 грудня, повідомив голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін під час селекторної наради щодо забезпечення належного утримання доріг та життєдіяльності населених пунктів за погіршення погодних умов, яка відбулася під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

«Для забезпечення робіт з очищення доріг та недопущення виникнення транспортних заторів і обмороження в них людей, було прийнято рішення обмежити рух великовагового транспорту на автошляхах м. Київ та Вінницької області, залучити наявну техніку для очищення автомобільних доріг в населених пунктах і за їх межами. А також організувати реагування силами ДСНС, у взаємодії з іншими службами, на випадки потрапляння автомобілів у снігові замети та чергування тягачів на складних ділянках доріг для буксирування транспортних засобів», ‑ повідомив Микола Чечоткін.

Крім того, голова Служби зауважив, що інформацію про ускладнення погодних умов протягом 18-19 грудня та особливості розвитку природних явищ в розрізі областей, до органів влади та місцевого самоврядування Службою було доведено завчасно.

Наразі основні зусилля зосереджені на ліквідацію ускладнень руху транспорту на шести ділянках доріг. Зокрема, на автодорозі Житомир-Вінниця поблизу с. Жежелів Козятинського району. На автодорозі Кременець – Біла Церква поблизу с. Білилівка та с. Мовчанівка у Ружинському районі Житомирської області, на трасі Київ-Одеса між м. Жашків Черкаської області та с. Ставище Київської області. На автодорозі Київ – Чоп з Житомирського напрямку від с. Гурівщина до міста Києва, а також у Бориспільському районі поблизу с. Велика Олександрівка та на ділянці автодороги Київ – Одеса від с. Віта Поштова до м. Києва.

Голова ДСНС України також наголосив на необхідності посилення взаємодії між Укравтодором, силами Національної поліції та органами влади Вінницької та Житомирської областей, Черкаської та Київської області, а також м. Київ для координації дій по управлінню потоками великовантажного транспорту та їх організованого пропуску через Київську область і місто Київ під час розчищення доріг.

За словами Миколи Чечоткіна, необхідно забезпечити інформування перевізників та громадян щодо максимального використання тимчасових стоянок для транзитного транспорту під час ускладнення погодних умов і посилити контроль за рухом великовантажного транспорту на гумі, яка непридатна для використання у зимовий період.

За інформацією прес-служби ДСНС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ