A
A
A

Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків погодних умов (ФОТО, ВІДЕО, ОНОВЛЕНО)

Станом на 12 годину 19 грудня 2017 року опади у вигляді снігу спостерігаються у Київській, Житомирській, Вінницькій, Черкаській областях та у м. Києві. На решті території України – без опадів.

За інформацією Державного агенства автомобільних доріг проїзд дорогами державного, регіонального значення та перевалах забезпечено.

Спостерігається ускладнення проїзду великовагових транспортних засобів:

Вінницька область. Поблизу с. Жежелів Козятинського району на трасі М-05 Київ-Одеса (від ДСНС залучено 3 одиниць техніки та 7 осіб особового складу).

Черкаська область. На дільниці дороги Жашків Черкаської області – Ставище Київської області (від ДСНС залучено 4 од. техніки та 19 чол. особового складу). Рух транспорту частково відновлено.

Київська область. На трасі М-06 Київ-Чоп на виїзді до м. Київа поблизу стаціонарного посту (від ДСНС залучено 2 одиниць техніки та 5 осіб особового складу). З 10 год. 30 хв. рух вантажного транспорту відновлено.

Північно – східний обхід м. Київа (Кільцева дорога) поблизу с. Велика Олександрівка Бориспільського району (від ДСНС залучено 1 од. техніки та 3 чол. особового складу). Рух вантажного транспорту відновлено.

На 19 км. Траси М-05 Київ-Одеса (у бік м. Одеса) на ділянці дороги поблизу с. Віта Поштова (від ДСНС залучено 1 одиниць техніки та 4 осіб особового складу). Рух транспорту відновлено.

Житомирська область. На 254 – 256 км. та 280 км траси М-02 Кременець – Біла Церква, поблизу с Білилівка та с. Мовчанівка Ружинського району (від ДСНС залучено 2 одиниць техніки та 8 осіб особового складу).

Всього до нормалізації ситуації на проблемних ділянках доріг від ДСНС залучено 13 одиниць техніки та 46 осіб особового складу.

В областях, де падає, сніг товщина снігового покрову коливається від 10 см до 20 см.

Для безпечного проїзду транспорту під час ускладнення погодних умов  зокрема, опадів у вигляді сильного снігу, хуртовини, поривів вітру - на території України станом на 12:00 задіяно 744 одиниці спецтехніки та 839 осіб, з них від ДСНС 21 одиниця техніки та 51 особа особового складу.

Аеропорти міст Одеси, Львова, Івано-Франківська, Дніпра, Чернівців, Ужгороду, Харкова, Запоріжжя працюють в штатному режимі. Аеропорти Бориспіль та Жуляни працюють з обмеженнями.

ДСНС забезпечено чергування на перевалах доріг Закарпатської області 4 одиниць техніки та 4 осіб (Абранський-2 од. техніки та 2 особи о/с ДСНС, Орявський-2 одиниць техніки та 2 особи о/с ДСНС).

Прес-служба ДСНС України