A
A
A

У МВС нагородили волонтерів, які допомагають бійцям у зоні проведення АТО (ФОТО)

Сьогодні, 18 грудня, відомчими відзнаками Громадської ради при МВС нагородили волонтерів, які допомагають бійцям у зоні проведення антитерористичної операції. У заході взяли участь заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук та голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко.

«Кожен з нас повинен робити внесок у розвиток нашої країни, аби були відчутні зміни на краще. Не стояти осторонь і критикувати, а щось робити самому, зважаючи на свої можливості. Я дякую волонтерам, які самовіддано працюють задля допомоги нашим правоохоронцям та бійцям у зоні проведення АТО», ‑ зазначила Тетяна Ковальчук.

Заступник міністра також додала, що Громадська рада при МВС повинна активно залучати суспільство до роботи міністерства і трансформацій, які наразі воно впроваджує.

«Громадська рада – перша ланка, яка повинна взаємодіяти з суспільством і не просто бути ретранслятором того, що відбувається тут. Але й бути активним учасником, аби залучати суспільство до роботи міністерства та впровадження Стратегії розвитку МВС до 2020 року. Громадська рада має бути критерієм оцінювання і підзвітності нашої роботи», ‑ підкреслила Тетяна Ковальчук.

Своєю чергою, голова Громадської ради Володимир Мартиненко подякував присутнім волонтерам за безцінну підтримку тих, хто обороняє нашу країну від агресора.

«Ви, волонтери, робите величезний внесок, допомагаючи нашим підрозділам у встановленні миру і спокою в Україні», ‑ сказав Володимир Мартиненко.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького