A
A
A

Відбір на участь в ХХІІІ Зимових Олімпійських Іграх проходять 10 спортсменів-динамівців з системи МВС (ФОТО)

Підготовка до ХХІІІ Зимових Олімпійських Ігор була однією з тем засідання президії товариства ФСТ «Динамо», що відбулося сьогодні, 15 грудня, за головування очільника товариства міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Як підкреслив Арсен Аваков, підтримка і розвиток Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України є надзвичайно важливими питаннями. Адже динамівці традиційно стають переможцями і призерами спортивних форумів найвищого рівня і створюють позитивний імідж нашої держави як на спортивній, так і на світовій аренах.

За словами голови ФСТ «Динамо» України, будуть усіляко підтримуватися спортсмени-динамівці, які зараз проходять ліцензійний відбір до участі у ХХІІІ Зимових Олімпійських Іграх, що відбудуться 9-25 лютого 2018 року у м. Пхьончхані, Республіка Корея. Арсен Аваков підкреслив, що 20 з 57 кандидатів, що претендують на місце в національній збірній, це спортсмени-динамівці. З них 10 – представляють систему органів внутрішніх справ.

«Зараз триває ліцензійний відбір. Його разом із іншими кандидатами проходять семеро гвардійців, двоє прикордонників і один рятувальник», – повідомив Арсен Аваков. Він додав, що, за прогнозами, динамівці можуть отримати 10-12 ліцензій.

Під час засідання президії ФСТ «Динамо» України були підбиті підсумки діяльності товариства в 2017 році. Динамівцям є чим пишатися. Адже протягом 11 місяців поточного року понад 8 тисяч спортсменів ФСТ взяли участь в 570 міжнародних та всеукраїнських змаганнях з олімпійських видів спорту. На цих змаганнях динамівці здобули понад 3 тисячі нагород різного рівня. Окремо слід відзначити виступи на чемпіонатах світу боксера Олександра Хижняка, фехтувальниці Ольги Харлан, гімнаста Ігоря Радівілова, плавців Михайла Романчука, Ганни Волошиної та Єлизавети Яхно.

Крім того, як повідомив перший заступник голови ФСТ «Динамо» України» Віктор Корж, упродовж року проводились змагання з неолімпійських видів спорту у трьох групах у межах «Динаміади-2017». Прикметно, що найбільшу кількість нагород у цьому масштабному форумі вибороли спортсмени з Національної поліції і Національної гвардії.

Окрему увагу під час засідання учасники приділили матеріально-технічній базі товариства. Протягом року, що закінчується, проведені ремонтно-відновлювальні роботи у різних територіальних організаціях на 26,66 мільйонів гривень.

«Зокрема, охоплені територіальні організації Одеської, Львівської, Миколаївської, Вінницької, Київської міській, Дніпропетровської, Сумської областей. Роботи здійснювались за рахунок коштів з державного бюджету, місцевих бюджетів та власних, зокрема, інвестиційних коштів ФСТ», – зазначив Віктор Корж.

Підбиваючи підсумки засідання, голова ФСТ «Динамо» України Арсен Аваков наголосив на необхідності підтримки обласних організацій товариства, насамперед юнацько-спортивних шкіл, на базі яких формується олімпійський резерв нашої країни

Департамент комунікації МВС України