Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсен Аваков: Нацгвардія має бути готова взяти під контроль ситуацію на тимчасово окупованих територіях в рамках мирного плану деокупації (ФОТО, ВІДЕО)

14.12.2017 13:55

Про це міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 14 грудня, під час військової ради Національної гвардії України.

 «Гвардія, як і інші правоохоронні органи, завжди будуть поза політикою. Її завдання охороняти права і свободи громадян, забезпечувати публічний порядок  та припиняти незаконну діяльність. Вони також повинні бути готові взяти під контроль ситуацію на тимчасово окупованих територіях в рамках мирного плану по деокупації», - повідомив Арсен Аваков.

Очільник МВС підкреслив, що пріоритетом для міністерства внутрішніх справ залишається розбудова всіх органів системи МВС.

«Нашим пріоритетом залишається розбудова Національної гвардії - матеріально-технічна та професійна. Велика кількість проектів спрямована саме на це. Зокрема, нещодавно ми провели зустріч з представниками Нацгвардії штату Каліфорнія. Досвід, який українські гвардійці отримуватимуть від них сприятиме ефективнішому захисту та охороні життя, прав, свобод і законних інтересів громадян», - зазначив він.

Арсен Аваков нагадав, що в держбюджет на наступний рік заклали кошти не лише на грошове забезпечення, але і на соціальну підтримку та питання забезпечення житлом.

 «У наступному році ми маємо дати ще близько тисячі квартир, щоб за три-чотири роки вивести чергу на нуль. Це наша стратегія і наша мета», - сказав міністр.

Він додав, що дуже важливим є поступальний рух у зростанні заробітної плати і соціального захисту працівників системи міністерства.

Перший заступник міністра Сергій Яровий наголосив, що силами Національної гвардії забезпечили безпеку близько 80 тисяч заходів.

«Завдяки зусиллям і злагодженій роботі нацгвардійців, Україна провела 80 тисяч заходів міжнародного і державного рівнів. Всі вони пройшли дуже вдало», - сказав Сергій Яровий.

 

 

Однак, перший заступник міністра додав, що проблеми існують і не потрібно на них закривати очі, необхідно вчитися на кожній помилці.

«Ми маємо деякі проблеми і прорахунки. І ми повинні враховувати кожну помилку і вчитися на ній.  Треба приймати рішення оперативно, на місцях і не боятися брати на себе відповідальність. А також керівник повинен взаємодіяти зі своїми підлеглими, щоб забезпечувати порядок не лише на вулиці, але і в колективі», - сказав він.

Нагадаємо, наразі проводиться серйозна робота керівництвом Міністерства внутрішніх справ України та Національної гвардії щодо залучення іноземних інструкторів для підготовки військ. Крім цього здійснюються кроки для залучення потенціалу розвинутих країн з метою вдосконалення Міжнародного багатопрофільного міжвідомчого навчального центру у селі Старе, Київської області.

 

Департамент комунікації МВС України 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ