A
A
A

Національна поліція отримала 30 авто для груп швидкого реагування (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 14 грудня, представники місії Європейського союзу в Україні передали представникам Національної поліції України 30 авто для груп швидкого реагування. 

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подякував КМЄС за послідовну підтримку реформ правоохоронної системи. 

«Сьогодні ми отримуємо технічну допомогу, 30 автомобілів Nissan Patrol, які будуть задіяні в групах швидкого реагування в гірських районах Карпат і лісах Полісся. Ми співпрацюємо з місією ЄС вже три роки. І машини – це не головне в нашій співпраці. Той рівень системної підготовки, який дають спеціалісти місії для наших офіцерів, для структурної реформи міністерства важко переоцінити. Я ще раз хочу подякувати місії за допомогу», - сказав  Арсен Аваков. 

Голова Національної поліції Сергій Князєв додав, що надані автомобілі будуть працювати на бездоріжжі. 

«Своєю чергою, я також дякую представникам місії за допомогу. І хочу наголосити, що ці авто будуть направлені в північні регіони та на Закарпаття. Там дійсно є проблема з дорогами, але завдяки таким авто, поліція буде швидше реагувати на всі виклики», - сказав Сергій Князєв. 

Голова КМЄС Кястутіс Ланчінскас зазначив, що Україна – дуже велика країна, тому необхідна велика кількість техніки аби забезпечити потреби правоохоронців. 

«Я радий, що ми можемо допомогти Нацполіції, передати автомобілі, які використовувалися в інших місіях ЄС, але вони в гарному стані і ми їх передаємо нашим колегам українцям. Україна – дуже велика країна,  є багато місць, куди важко доїхати. А ці авто будуть використовуватися там, де погані дороги, щоб правоохоронці могли швидше допомогти людям», - сказав Кястутіс Ланчінскас. 

Нагадаємо, у рамках експерименту по створенню служби поліцейських детективів на базі Хмельницького міського відділу поліції Консультативна місія Європейського союзу (КМЄС) передала поліцейським найсучасніше обладнання вартістю понад один мільйон гривень. Серед подарованої техніки — криміналістичні валізи, професійні фотоапарати, набори для відбору слідів, комп’ютери, принтери, монітори та офісні програми.

Департамент комунікації МВС України