A
A
A

Юрій Аллеров: В НГУ створили нову систему підготовки військ (ФОТО, ВІДЕО)

Протягом 2017 року у Національній гвардії України використовуються інноваційні підходи до підготовки особового складу, штабів, створена капеланська та психологічна служби, змінено систему логістики, житлового забезпечення, якими можемо пишатись.

Про це на заявив командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров.

«У нас вже запроваджено багато інновацій, якими ми можемо пишатися. Ми створили зовсім нову систему підготовки військ – це індивідуальна і колективна підготовка, підготовка штабів. Ми багато чого змінили в системі освіти, починаючи з підготовки фахівців у вищих навчальних закладах і до сержантської школи. У нас існує капеланська служба, яка була задекларована багатьма структурами складовими сектору безпеки України, але ми першими її створили. Сьогодні ми робимо такі кроки, які  дають можливість нам створювати ідеологічне підґрунтя для формування духовності наших бійців», - сказав він.

Юрій Аллеров також відмітив серед досягнень за рік, що минає, створення психологічної служби, зміни у системі професійної підготовки, взяття курсу на ґендерну інтеграцію НГУ.

«Приниження гідності жінки недопустимо в нашому середовищі», - сказав він.

Командувач відмітив використання інноваційних підходів у розвитку техніки та озброєння, зміну системи логістики, забезпечення особового складу житлом.

«Ми вже перевершили показники, які були в минулому році. У цьому році понад 310 сімей вже отримали житло. На виході 92-квартирний будинок в Хмельницькому, 40 квартир у гуртожитку квартирного типу в Харкові», - додав він.

Генерал-полковник Юрій Аллеров наголосив, що під час зборів необхідно підвести підсумки і зробити ретельний розбір та аналіз того, що вдалося зробити в НГУ за рік і визначити основні напрямки діяльності.

На початку зборів були розглянуті результати перевірки підрозділів спеціального призначення за 2017 рік, результати інспектування військових частин НГУ за 2017 рік, питання формування сержантського складу НГУ, а також міжнародне співробітництво та перспективи його розвитку.

«На сьогоднішній день ми повинні ставити до себе підвищені вимоги і бути самокритичними. Нам треба бути готовими змінюватися відповідно до викликів, які постають перед нами. Повага до людей, незалежно від статі, має бути в культурі нашого існування і ми повинні зробити все можливе, а інколи і не можливе для того, щоб забезпечити якісне виконання задач, які визначені перед НГУ в секторі безпеки і оборони України», - підкреслив генерал-полковник Юрій Аллеров.

Навчально-методичні збори з керівним складом територіальних управлінь, з'єднань, військових частин, установ (навчальних закладів) НГУ триватимуть протягом 3 днів з 12 по 14 грудня.

 

Прес-служба НГУ