A
A
A

На Сумщині голова Держприкордонслужби вручив автомобільну техніку та відкрив оновлену будівлю управління загону (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 12 грудня, в управлінні Сумського прикордонного загону підрозділам охорони кордону Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал вручив сучасні патрульні автомобілі підвищеної прохідності та відкрив оновлену будівлю для персоналу підрозділів Сумського прикордонного загону.

Всього до підрозділів загону надійшло 13 сучасних повнопривідних автомобілів «Renault Duster», які нещодавно Державна прикордонна служба України отримала завдяки активній підтримці керівництва держави та реалізації проектів міжнародної технічної допомоги.

Окрім вручення техніки, Голова ДПСУ разом з начальником Східного регіонального управління Сергієм Бідило відкрили будівлю казарми, перерізавши символічну стрічку.

«Сьогодні ми відкриваємо сучасну будівлю, де розміщуватимуться військовослужбовці. Ця будівля це вже не якась стара казарма, як було раніше, а новітнє приміщення в якому можна жити в інших побутових умовах. Таких підрозділів, які пройшли реконструкцію, вже багато і робота направлена на соціальний захист прикордонників продовжуватиметься», - сказав очільник прикордонного відомства.

Також він подякував всім, хто брав участь у реконструкції будівлі для персоналу підрозділів Сумського прикордонного загону.

Під час облаштування будівлі в ній був добудований четвертий поверх. Усі приміщення обладнані всім необхідним устаткуванням, де створені належні комфортні умови для виконання службових обов’язків персоналом підрозділів. Будівля оснащена сучасним обладнанням, у тому числі системою пожежної сигналізації та резервним джерелом живлення.

Крім цього, на території управління загону був проведений значний комплекс ремонтних та відновлюваних робіт: встановлено новітню газову котельню, проведено утеплення фасадів адміністративних будівель, встановлені сучасні енергозберігаючі вікна, проведений ремонт службових приміщень, замінені мережі водо-, електро-, газопостачання, встановлена загорожа та вуличне освітлення.

Під час проведення урочистих заходів 14 військовослужбовців Державної прикордонної служби України нагороджені державними і відомчими заохочувальними відзнаками.

Прес-служба АДПС України