Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсен Аваков: Оснащення піротехнічних підрозділів ДСНС у воєнний час – важлива місія МВС (ФОТО, ВІДЕО)

12.12.2017 11:08

Про це сьогодні, 12 грудня, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час церемонії передачі сучасної техніки Держслужбі з надзвичайних ситуацій від Уряду Японії. У заході також взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шиґекі Сумі, представники ДСНС та ООН.

«Ми перейшли на наступний етап реалізації програми, що відбувається завдяки співпраці з Урядом Японії. Йдеться про дуже важливу її частину – матеріально-технічну підтримку підрозділів з розмінування. Останні роки у нашій країні дуже неспокійні. Через протяжну лінію фронту надходять вибухово-небезпечні предмети, і, на жаль, гранати та міни підриваються у мирних містах щодня. Це реалії країни, у якій йде війна», – наголосив Арсен Аваков.

Глава МВС зазначив, що у воєнний час передача оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів є нагальною.

«Я вдячний Уряду Японії та ООН за допомогу та підтримку на всіх рівнях, від методології підготовки до технічного забезпечення», – додав він.

Автомобілі та обладнання були закуплені в межах проекту міжнародної технічної допомоги «Посилення діагностичних можливостей лікарень та зміцнення потенціалу з розмінування в Україні» Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) за фінансової підтримки Уряду Японії.

Транспортні засоби призначені для груп з гуманітарного розмінування і використовуватимуться для транспортування піротехніків до місць та районів виявлення мін, нерозірваних снарядів та вибухонебезпечних пережитків війни. Вони будуть розподілені між територіальними піротехнічними підрозділами ДСНС України у Волинській, Запорізькій, Одеській та Херсонській областях та райони, що постраждали внаслідок конфлікту на Сході України. Це дозволить провести оновлення 9% застарілої техніки та підвищить оперативність виконання завдань.

Як повідомив перший заступник голови ДСНС Олег Мельчуцький, з початку 2017 року піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено більше 12 тисяч виїздів, під час яких виявлені та знешкоджені більше 77 тисяч вибухонебезпечних предметів, а також обстежена та розмінована територія загальною площею більше 66 тисяч гектарів.

«Зважаючи на таку високу інтенсивність залучення до виконання завдань за призначенням, матеріально-технічне переоснащення піротехнічних підрозділів є для нас надзвичайно важливим», – підкреслив Олег Мельчуцький.

Він повідомив, що отримані георадари-детектори призначені для проведення пошуку вибухонебезпечних предметів з мінімальним вмістом металу та таких, які взагалі не містять метал. До сьогодні аналогічного новітнього обладнання в підрозділах ДСНС не було.

Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шиґекі Сумі наголосив, що Уряд Японії буде й надалі підтримувати технічне переоснащення підрозділів ДСНС.

«Ми сподіваємося, що завдяки цій техніці страждання людей на Сході будуть зменшені», – підсумував він.

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ