A
A
A

Тетяна Ковальчук: Дотримання прав людини – один з пріоритетів в діяльності органів системи МВС (ФОТО)

Саме ці питання сьогодні обговорювалися під час зустрічі представників МВС та ЦОВВ з членами делегації Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню (ЄКПТ) у рамках їх моніторингового візиту до України з питань дотримання прав людини.

«Стратегіїєю розвитку системи МВС України до 2020 року, схваленої на засіданні Кабінету Міністрів України одним з основних стратегічних пріоритетів діяльності системи МВС визначено дотримання та забезпечення прав людини. Нашим завданням у реалізації цього напрямку є мінімізація фактів порушень прав людини в правоохоронній діяльності. Завдяки співпраці у цьому напрямку з міжнародними та національними організаціями ми досягнемо такого результату», - підкреслила заступник Міністра внутрішніх справ.

У свою чергу Голова делегації ЄКПТ Георг Тугуши зазначив, що незважаючи на усі труднощі, з якими МВС може стикатися на шляху реформування необхідно зробити усе, щоб права людини не порушувались працівниками органів системи МВС.

Нагадаємо, що делегація Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню перебуватиме в Україні з офіційним візитом з 08 по 21 грудня цього року. Це 14 офіційний візит ЄКПТ в Україну.

Департамент Комунікації МВС України