Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

У НАВС відбулася конференція «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі» (ФОТО)

08.12.2017 17:10

За такою назвою напередодні Міжнародного дня боротьби з корупцією в Національній академії внутрішніх справ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція. Її організаторами виступили: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ, Консультативна Місія ЄС в Україні, Національна академія правових наук України, ГС «Центр запобігання та протидії корупції».

У події взяли участь представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Консультативної Місії ЄС в Україні, урядових організацій та судових органів. До проведення заходу також залучені фахівці з науково-дослідних установ, громадських організацій, вищих навчальних закладів, відомі вчені.

 

Під час конференції обговорювалися актуальні питання удосконалення антикорупційного законодавства, шляхи удосконалення діяльності спеціальних інституцій у боротьбі з корупцією, обговорення проектів змін та доповнень до законодавства, рекомендацій з практичного здійснення превентивних антикорупційних заходів, шляхів активізації протидії корупційній злочинності та питань підготовки кадрів відповідної спеціалізації з урахуванням положень міжнародно-правових документів та зарубіжного досвіду.

Зокрема, у своєму виступі заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук зазначила, що новим етапом реформування системи МВС України, який є логічним продовженням розпочатих три роки тому якісних змін у правоохоронній сфері та запроваджених антикорупційних механізмів, стало розроблення проекту Стратегії розвитку системи Міністерства внутрішніх справ України до 2020 року.

«Визначальними в нещодавно схваленій Урядом новій Стратегії є її пріоритети, спрямовані на реалізацію інтересів громадян щодо захисту їхніх прав, безпеки, вільного пересування, надання якісних послуг. Зазначене забезпечить зниження рівня корупції, модернізацію структури Міністерства й оптимізацію кадрового потенціалу. Ми прагнемо до активної взаємодії між суспільством і правоохоронними органами як запоруки створення умов для належного рівня життя кожного громадянина України.

Реалізація окреслених кроків гарантуватиме правопорядок у державі, а впровадження новітніх підходів в управлінні підвищить рівень довіри населення до правоохоронних органів» - підсумувала заступник глави відомства.

У свою чергу, заступник міністра освіти і науки Роман Греба закликав учасників заходу – освітян і науковців – ґрунтовно проаналізувати причини і передумови поширення корупції, зокрема на науковій основі і спрямувати посадовців всіх рівнів у напрямі її ефективного подолання.

Надзвичайно цікавими і емоційними були виступи голови Громадської ради при МВС України Володимира Мартиненка, члена Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Володимира Литвина та інших поважних учасників заходу.

Під час роботи конференції учасники зійшлися на думці, що обрана тема наукового форуму послугувала плідним підґрунтям для обміну думками щодо подальшого розвитку законодавства України та правозастосовної практики, і запропонували схвалити підсумкові рекомендації та направити їх у відповідні інстанції.

 Відділення комунікації НАВС

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ