A
A
A

В МВС нагородили бійців- учасників змагань «Invictus Games» (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 8 грудня, в міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нагородив відомчими відзнаками «вогнепальною зброєю» учасників міжнародних змагань «Invictus Games».

Нагороди отримали дванадцять бійців.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сказав, що не дивлячись на труднощі, хлопці не втратили силу духу. 

«Пишаюсь героями, що пройшли війну, отримали важки поранення, але повернулися до строю й одержали блискавичні перемоги у спорті! Кожен з них – сила та нескореность України!», - сказав міністр.

Заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян заявив, що для українців це був перший досвід участі в такого роду змаганнях. І вони не просто з гідністю з ним справились, а навіть обійшли у командному заліку багатьох опонентів. 

«Серед 17 команд наша збірна виступала найкраще. Для вас це було все вперше, і якщо опоненти знали, що на них чекає, то ви на стільки досконало підготувалися, що  зайняли друге місце серед всіх команд. Ви ще раз показали, що силу українського духу не зламати», - сказав Вадим Троян.

Голова Національної поліції Сергій Князєв наголосив, що п’ятеро учасників «Invictus Games» працюють в лавах поліції, а сьогодні до них приєднається ще один. 

«У Національній поліції працює п’ятеро бійців, які брали участь в «Іграх нескорених». А сьогодні ще один член вашої команди поповнить ряди поліцейських. Війна не закінчилась, щодня ми несемо втрати. Наші хлопці отримують тілесні ушкодження. Завдяки лікарям поранені стають на ноги і наше завдання – допомогти інтегруватися в спільноту», - сказав Сергій Князєв.

Нагадаємо, з 21 по 30 вересня українські ветерани та військовослужбовці, які отримали поранення чи захворювання під час або внаслідок виконання службового обов’язку змагалися у Торонто (Канада) на масштабних міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених» — Invictus Games.

Підготовка української команди тривала майже рік, до процесу були залучені Міністерство оборони України, Національна гвардія України, Національна поліція України, Державна прикордонна служба України, Міністерство молоді та спорту, Міністерство соціальної політики, Міністерство закордонних справ, Міністерство інформаційної політики, Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату КМУ, та партнери національної збірної Ігор Нескорених України. 

Департамент комунікації МВС України​