A
A
A

Нацполіція продовжить співпрацю з Японією у сфері забезпечення правопорядку, – Сергій Князєв (ФОТО)

Про це голова Нацполіції повідомив під час офіційної зустрічі з японською делегацією, яка відбулася 6 грудня. Одним із питань, яке обговорювали сторони, була підготовка українських поліцейських.

Представники японської делегації поділилися досвідом взаємодії поліції та громади в питаннях забезпечення публічної безпеки. Зокрема, йшлося про підготовку до Олімпійських ігор-2020, які відбудуться в Японії. Цього разу до України прибули і представники Федерації дзюдо Японії для того, аби продемонструвати методи, які використовують для підготовки японських поліцейських.

Сергій Князєв зазначив, що Україна та Японія досить плідно співпрацюють і висловив надію на продовження взаємодії.

«Ми вдячні Японії за підтримку. Переконаний, що ваші знання та досвід стануть у нагоді під час підготовки українських поліцейських», – підкреслив Сергій Князєв.

За словами заступника глави НПУ – керівника патрульної поліції Олександра Фацевича, обмін навичками між Україною та Японією стане хорошим вкладом під час підготовки кадрів у підрозділи поліцейських.

«Такий обмін досвідом стане у нагоді під час підготовки працівників патрульної поліції України», – зазначив він.

Своєю чергою представники японської делегації подякували керівництву Нацполіції за зустріч. Вони зауважили, що готові надати підтримку та продемонструвати свої навички, які стануть у нагоді під час підготовки поліцейських та досягнення кращих результатів у роботі.

Нагадаємо, у 2016 році Японія передала поліції України понад 9,5 тисяч комплектів зимового однострою. Пізніше, в рамках кіотського протоколу, Національна поліція України отримала нові екологічні автомобілі «Mitsubishi».

Департамент комунікації Національної поліції України