A
A
A

Анонс: ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація державної антикорупційної політики у міжнародному вимірі»

У п’ятницю, 8 грудня, відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація державної антикорупційної політики у міжнародному вимірі». У події візьмуть участь представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, Конституційного Суду, МВС України, Нацполіції, Консультативної Місії ЄС в Україні, урядових організацій та судових органів. До проведення заходу також залучені фахівці з науково-дослідних установ, громадських організацій, вищих навчальних закладів.

Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання удосконалення антикорупційного законодавства, шляхи удосконалення діяльності спеціальних інституцій у боротьбі з корупцією. Обговорюватимуться також проекти змін та доповнень до законодавства, рекомендації з практичного здійснення превентивних антикорупційних заходів, шляхів активізації протидії корупційній злочинності та питань підготовки кадрів відповідної спеціалізації з урахуванням положень міжнародно-правових документів та зарубіжного досвіду.

Початок: о 10.00.

Місце проведення: приміщення Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1)

Акредитація представників ЗМІ триватиме до 19:00 23 листопада за тел.: 066-297-27-02 або 520-08-46

Відділення комунікації НАВС України