A
A
A

Арсен Аваков: Питання автомобілів з іноземною реєстрацією потребує негайного врегулювання (ВІДЕО)

Вирішувати його треба не в бік жорсткої фіскальної ситуації, але і не в бік «завозьте весь мотлох, який є». Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ефірі програми «Право на владу».

«Коли фіскали тиснуть з одного боку, а виборець, громадськість, люди, активісти тиснуть з іншого боку, тоді ми знайдемо баланс. А просто один одного знищувати ‑ це неправильно», ‑ наголосив очільник МВС.

Арсен Аваков пояснив, що коли автомобіль в'їжджає в країну тимчасово, то не реєструється в базі даних.

«Якщо ти іноземець і заїхав у країну, проїжджаючи з Магадана в Лондон і їдеш всього шість годин, то тебе не реєструють в постійній базі. Ти просто транзитний. А якщо ти робиш вигляд, що ти їдеш, умовно, з Магадана в Кострому через Україну і знаходишся тут шість або вісім місяців, а потім приїжджаєш і блокуєш дороги перед Верховною Радою... Як забезпечити цей процес ‑ це питання фіскальної служби, яка повинна запропонувати відповідні механізми», ‑ сказав міністр.

Міністр внутрішніх справ також висловив неприпустимість того, що у країні, яка воює, не можна зупиняти машину на іноземних номерах.

«Як міністр внутрішніх справ я повинен гарантувати функцію безпеки, тому я і кажу, що більший контроль дасть більшу безпеку, але разом із вами я виступаю за те, щоб права не порушували», ‑ додав Арсен Аваков.

Департамент комунікації МВС України