Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

В Україні триває соціальна кампанія «Біжу, щоб врятувати життя» (ВІДЕО)

08.11.2017 10:27

Кампанія покликана спростувати міфи та стереотипи, які є перешкодою для повноцінної інтеграції біженців в українське суспільство. Стартував проект, який реалізують Державна міграційна служба спільно з благодійним фондом «Право на захист» за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина, 30-секундним відеороликом.

Сьогодні в Україні проживають близько 3 тисяч біженців. Порівняно з Німеччиною, яка лише за останні роки прийняла понад мільйон біженців, ця цифра незначна. Проте проблема інтеграції біженців пов’язана з існуванням цілої низки міфів і стереотипів, однаково актуальна для обох країн.

Ініціатори кампанії «Біжу, щоб врятувати життя» переконані, що постійна робота із суспільством і незалежне інформування про кількість і становище біженців допоможуть подолати цю проблему й підвищити рівень гуманності й толерантності українців. Тим паче, що етнічна толерантність є важливим індикатором прихильності нашого суспільства до демократичних цінностей та євроінтеграційного вектору, важливим завданням державної політики.

Створений у межах компанії соціальний відеоролик покликаний донести до українців, що біженці їдуть до нас тому, бо змушені рятувати свої життя та життя своїх дітей, і основна їхня потреба – мати можливість побудувати нове життя у новому безпечному середовищі.

Працівники ДМС та правозахисники закликають громадських активістів та мас-медіа підтримати кампанію й сприяти формуванню демократичних цінностей в українському суспільстві.

Департамент комунікації МВС України

(за матеріалами ДМС України)

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ