Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

ФСТ «Динамо» продовжує підтримувати постраждалих в зоні АТО (ФОТО)

06.11.2017 17:42

В рамках гуманітарного проекту щодо підтримки ветеранів МВС і постраждалих у зоні АТО перший заступник голови ФСТ «Динамо» України радник міністра внутрішніх справ України Віктор Корж передав керівництву Управління охорони здоров’я та реабілітації МВС України партію ліків на суму близько 100 тисяч гривень.

«Сьогодні ми передаємо партію антибіотиків, протизапальних, знеболюючих препаратів виробництва компанії «Кусум Фарм», які будуть спрямовані у госпіталь МВС і в зону АТО в Донецькому регіоні. Ліки будуть використані для реабілітації ветеранів, інвалідів МВС, а також постраждалих в зоні АТО», – зазначив Віктор Корж.

Він також підкреслив, що ця гуманітарна акція є частиною благодійного проекту, який ФСТ «Динамо» реалізує спільно з компанією «Кусум Фарм» і ТОВ «Фарма Старт» («Асіно груп»), починаючи з 2014 року. За цей період на реабілітацію зазначених категорій правоохоронців передано лікарських препаратів на загальну суму 400 тисяч гривень, а всього засобів медичного призначення – більш ніж на 1 мільйон гривень.

«Робота у  цьому напрямі й надалі триватиме. Адже непроста ситуація в країні спонукає надавати медичну підтримку нашим правоохоронцям та військовослужбовцям», – підсумував  Віктор Корж.

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ