Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Сергій Яровий: МВС, Нацполіція, СБУ та ЗСУ мають відпрацювати чіткий алгоритм протистояння терористичним загрозам (ФОТО)

07.11.2017 17:50

Про це перший заступник міністра внутрішніх справ України заявив сьогодні, 7 листопада, під час робочої наради за участю першого заступника глави Нацполіції – начальника кримінальної поліції В’ячеслава Аброськіна, начальника штабу Антитерористичного центру при СБУ Геннадія Кузнєцова та заступника начальника Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України Василя Максименка.

Керівники обговорили варіанти можливих посилень антитерористичних та контрдиверсійних заходів, як безпосередньо в зоні проведення АТО, так і в областях, де бойові дії не проводяться. Таке рішення пов’язане із вчиненими на території держави злочинами з використанням зброї, вибухових речовин та пристроїв.

Сергій Яровий наголосив на необхідності відпрацювання спільного алгоритму дій.

«Результат можливий тільки за комплексної реалізації в залежності від рівня терористичної загрози», – зазначив він.

Своєю чергою В’ячеслав Аброськін підкреслив, що поліція готова діяти у рамках спільних заходів заради забезпечення безпеки громадян від терористичної загрози.

«Маємо діяти спільними силами кількох відомств заради оперативного затримання зловмисників, які, наприклад, готують диверсію», – зауважив він, додавши, що необхідно активізувати дії з вилучення зброї та вибухівки в зоні проведення антитерористичної операції.

Геннадій Кузнєцов відзначив, що особлива увага має бути приділена містам-мільйонникам.

«Ми маємо працювати на випередження, а не по факту», – наголосив він.

Нагадаємо, у результаті вибухів з початку року в Україні загинули 36 осіб, 99 отримали тілесні ушкодження. Мова йде про використання більше 140 гранат, 9 гранатометів, 5 снарядів, 5 саморобних вибухових пристроїв та інших вибухонебезпечних предметів поза передовою.

Також повідомлялося, що Нацполіція створює робочу групу з протидії незаконному обігу зброї.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ