Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Анонс: Презентація результатів роботи пілотного проекту «ПОЛІНА»

06.11.2017 10:08

У вівторок, 7 листопада, за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України відбудеться презентація результатів чотирьох місяців роботи пілотних мобільних груп з протидії домашньому насильству «ПОЛІНА». Також будуть оголошені локації подальшого масштабування проекту. Крім того цього дня пройде активна дискусійна панель «Україна проти домашнього насильства: урядові інструменти та громадські ініціативи протидії домашньому насильству».

Захід пройде за участі заступника міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Анастасії Дєєвої, Посла Великобританії в Україні Джудіт Гоф, Посла Швеції в Україні Мартіна Хагстрьома, Представника UNFPA Каспара Піка, заступника міністра охорони здоров'я України Олександра Лінчевського, телеведучої та громадської активістки Маші Ефросиніної, виконавчого директора фонду «АНТИСНІД» Ольги Руднєвої.

Модератор заходу – відома телеведуча та журналістка Тетяна Гончарова. Також запрошені представники Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Канадської поліцейської місії, Фонд народонаселення ООН, ООН Жінки, «Ла Страда-Україна», МФО «Рівні можливості», провідні громадські організації та експертів.

Нагадаємо, головною метою пілотного проекту «ПОЛІНА» є створення ефективної системи виявлення, реагування та протидії випадкам домашнього насилля, а також забезпечення справедливості при допомозі постраждалим та покаранні кривдників. До кінця 2018 року проект планується масштабувати на всю територію України. Під час заходу журналістам буде продемонстрований один із реальних сценаріїв реагування мобільної групи «ПОЛІНА» на випадок домашнього насильства.

Початок: о 10:00.

Місце проведення: Музей Івана Гончара, вулиця Лаврська, 19, м. Київ.

Акредитація триватиме до 16:00 6 листопада за номером: (098) 55-99-487.

Департамент комунікації МВС України

Захід організований МВС України та IREX в межах проекту з «Комунікаційної підтримки та залученню громадськості до процесу реформ». Проект реалізується за фінансової підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності держдепартаменту США (INL) в партнерстві з Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO).

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ