Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Національна гвардія України розширює співпрацю зі Збройними силами Канади (ФОТО, ВІДЕО)

04.11.2017 12:00

Відкрита технічна угода про співпрацю між Міністерством внутрішніх справ України та Департаментом національної оборони Збройних сил Канади у процесі розробки. Обговорення умов проходить у Головному управлінні НГУ. Участь у процесі планування взяли представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи «Україна» (Операція «ЮНІФАЄР»).

Протягом тижня учасники розглядають усі деталі договору. Заплановано, що до 10 листопада документ буде повністю підготований, узгоджений і перекладений. Головні галузі співпраці: професійна і мовна підготовки, покращення логістики і тактичної медицини. Угода буде обширною і на її основі зможе розвиватися співпраця у різних сферах. Договір буде відкритим: не матиме терміну закінчення, доки одна зі сторін не вирішить його розірвати.

Канадську сторону представляють радник з політичних питань Командування загальновійськових операцій Міністерства національної оборони та Збройних сил Канади Річард Дж. Дік, експерт з контрактів управління логістики Командування загальновійськових операцій Міністерства національної оборони та Збройних сил Канади майор Даррен Дафф; радник з юридичних питань Командування загальновійськових операцій Міністерства національної оборони та Збройних сил Канади майор Рік Енг.

Командир оперативно-тактичної групи «Україна» підполковник Крістофер Рівз розповів про своє бачення співпраці з Нацгвардією: «Національна гвардія України реформується. І це чудова можливість розбудовувати зв’язки Канади з Україною і водночас підвищити професійну спроможність Національної гвардії України. Найбільш вражає спосіб міркування гвардійців: мотивація на постійне вдосконалення професіоналізму і мислення у руслі реформування. Я переконаний, у подальшому ви побачите співпрацю Збройних сил Канади і Національної гвардії України у сферах підготовки: бойової, інженерної, з військової медицини».

Довідково. Операцію «UNIFIER» уряд і Збройні сили Канади запустили у відповідь на запит українського уряду. Намір – допомогти Україні залишатися суверенною, безпечною та стабільною державою. Ця тренувальна місія проходить в рамках Багатонаціонального об’єднаного комітету, до якого входить Україна, США, Канада та Великобританія. Об’єднана цільова група «UNIFIER» провела близько 79 курсів за різними напрямами та підготувала понад 2600 військовослужбовців ЗСУ. Від співпраці з Національною гвардією обидві сторони очікують найкращих результатів.

Прес-служба НГУ

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ