Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Сергій Князєв: Ми повністю змінимо систему підготовки працівників кримінальної поліції (ФОТО)

03.11.2017 15:34

Зокрема, новації торкнуться системи підбору і навчання молодих оперативників, а також створення нових структур, які активно боротимуться з організованою злочинністю. Про це голова Національної поліції України заявив сьогодні, 3 листопада, під час підбиття підсумків роботи кримінального блоку за 10 місяців 2017 року.

У порядку денному наради були заплановані питання роботи оперативних підрозділів Нацполіції. Зокрема, учасники заходу обговорили аспекти взаємодії різних служб при розкритті злочинів, викритті та документуванні злочинних угрупувань. Також йшлося про пошук оптимальних заходів боротьби зі злочинністю з урахуванням вимог сьогодення.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що у відомстві планують повністю змінити систему підбору та навчання кандидатів на службу в підрозділах кримінальної поліції. 75-80 відсотків кандидатів приходитимуть на посади після певного періоду служби в підрозділах патрульної поліції. Таким чином, йдучи на службу, кандидат матиме певний досвід роботи.

Водночас решта кандидатів – 20-25 відсотків від необхідної кількості оперативників – отримуватимуть спеціалізовану освіту. Після отримання освіти молодих оперативників навчатимуть їхні досвідчені колеги.

Глава відомства звернувся до керівників обласних підрозділів кримінальної поліції, присутніх на нараді, з вимогою приділити необхідну увагу процесові підготовки молодих оперативників.

«Ви повинні навчити, адже саме ви і є тим «кістяком», який сформує та навчить нове покоління українських поліцейських», ‑ наголосив Сергій Князєв.

Окремо глава Нацполіції зупинився на новаціях, впровадження яких планується у відомстві найближчим часом. Зокрема, йдеться про приведення у відповідність до сучасних вимог тієї нормативної бази, якою керуються правоохоронці у своїй роботі. Крім того, планується створення поліцейських підрозділів, які більш активно протидіятимуть злочинності. Однією з таких форм роботи є утворення інституту детективів поліції.

«Ми плануємо переформатувати роботу карного розшуку ‑ створюємо повністю новий підрозділ. Туди увійдуть найкращі працівники, 70 відсотків з яких – це оперативники, а ще 30 відсотків ‑ слідчі», ‑ зазначив Сергій Князєв.

У рамках наради голова Нацполіції вручив відомчу відзнаку МВС «Вогнепальна зброя» начальникові Управління карного розшуку поліції Донеччини Артему Киську. У листопаді 2014 року Артем Кисько разом з іншими правоохоронцями практично з-під носа терористів вивіз з окупованого Донецька 600 одиниць зброї та прапор донецької міліції. Пізніше Артем Кисько захищав Дебальцеве, був поранений та отримав орден «За мужність» ІІІ-го ступеню.

За результатами наради керівники відомства визначили пріоритети в роботі підрозділів кримінальної поліції. Ними стали протидія організованій злочинності, зокрема ‑ діяльності так званих «злодіїв у законі», а також боротьба з наркозлочинністю, торгівлею людьми та кіберзлочинами.

«Перебуваючи будь-де: в метро, на вулиці, чи в Інтернеті ‑ громадяни мають почувати себе у безпеці», ‑ підкреслив Сергій Князєв.

Нагадаємо, перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін повідомив, що кількість зареєстрованих у 2017 році умисних вбивств є найнижчою за останні 20 років.

Департамент комунікації

Національної поліції України

Фото Андрія Новицького

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ