A
A
A

Голова Нацполіції представив нового керівника Департаменту поліції охорони (ФОТО)

Сьогодні, 3 листопада, під час робочої наради із підбиття підсумків службової діяльності поліції охорони за 9 місяців Сергій Князєв представив особовому складу нового керівника Департаменту поліції охорони Олександра Гаврилюка та окреслив головні напрямки роботи цього підрозділу.

Очільник Нацполіції наголосив на першочергових завданнях, поставлених перед новопризначеним керівником поліції охорони. Серед них – побачити недоліки, які існують у підрозділі, та виправити їх. Сергій Князєв також додав, що саме на нового керівника покладено завдання втілити зміни,  заплановані в організації службової діяльності поліції охорони.

«Поліція охорони відтепер входить в систему превенції. І, насамперед, ви будете реагувати на повідомлення людей, які надходять на «102». Тому всі працівники мають пройти перепідготовку з урахуванням досвіду роботи патрульної поліції», – підкреслив Сергій Князєв.

Він зазначив, що робота поліції охорони буде уніфікована під стандарти роботи патрульної поліції. Зокрема, наряди поліції охорони увійдуть до системи єдиної дислокації нарядів поліції та реагуватимуть на сигнали про допомогу, які надходять на «102».

Також під час наради були обговорені результати службової діяльності поліції охорони. Так, за дев'ять місяців безпосередньо цим підрозділом розкрито понад 5,3 тисячі кримінальних правопорушень, спільно з іншими підрозділами Нацполіції – 62,1 тисячі правопорушень, виявлені та припинені 8,7 тисяч адміністративних правопорушень, затримані більше 4 тисяч осіб, підозрюваних у вчиненні кримінальних правопорушень.

Нагадаємо, раніше голова Нацполіції, спілкуючись з курсантами Вінницького училища Департаменту поліції охорони, наголосив, що задля особистої безпеки всі, хто в майбутньому планує стати поліцейським, проходитимуть стажування з діючими працівниками Департаменту патрульної поліції.

Департамент комунікації Національної поліції України