Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Сумські кордівці перемогли у міжнародних змаганнях «KORD CHALLENGE – 2017» (ФОТО, ВІДЕО)

02.11.2017 15:40

Сьогодні фінішували перші міжнародні змагання «KORD CHALLENGE – 2017», що проходили під патронатом Національної поліції України. Учасників і переможців турніру привітали перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, заступник глави МВС Вадим Троян та голова Національної поліції Сергій Князєв.

Сергій Яровий відзначив високий рівень підготовки і професіоналізму, які бійці застосовують у протистоянні ворогам і злочинності.

«Найголовніше змагання для кожного з вас – захист наших громадян і країн. Бажаю, щоб у боротьби з ворогом, зі злочинністю кожен з вас виходив переможцем. Немає місії почеснішої, ніж ваша – захищати свій народ, свою країну», – зазначив перший заступник глави МВС. Він також висловив переконання, що українські правоохоронці впораються з викликами, які постали перед нашою країною.

Крім того Сергій Яровий висловив вдячність міжнародним колегам за співпрацю і взаємодію у протидії злочинності і протистоянні ворогам.

Очільник Національної поліції України Сергій Князєв наголосив, що участь у першому «KORD CHALLENGE – 2017» стала досягненням для всіх команд-учасниць. «Тут немає переможців і переможених. Усі учасники показали, що вони вміють. Комусь удача усміхнулась, а комусь усміхнеться іншим разом. Хтось приїде додому, зціпіть зуби і буде працювати над собою і над злагодженістю дій своєї команди», – сказав Сергій Князєв.

Окремо глава Нацполіції відзначив команду майбутніх спецпризначенців патрульної поліції, які були гідними суперниками для досвідчених бійців на «KORD CHALLENGE – 2017». «Завдяки таким патріотам справа боротьби зі злочинністю переходить на інший рівень», – переконаний Сергій Князєв.

Своєю чергою заступник голови Місії Сполучених Штатів Америки в Україні Джордж Кент подякував Нацполіції України за організацію турніру, який об’єднав кращих спецпризначенців різних країн і сприяв міжнародному співробітництву.

«Ми пишаємося тим, що новостворені українські поліцейські продовжують демонструвати свою зрілість. Адже ви можете не лише організувати міжнародні змагання такого рівня, але й конкурувати з кращими командами Європи та США», – відзначив Джордж Кент.

Рівень підготовки спецпризначенців українських правоохоронних відомств на «KORD CHALLENGE – 2017» засвідчили кордівці з поліції Сумщини, які показали найкращі результати і у загальному підсумку посіли перше місце. Срібло турніру завоювала команда Управління державної охорони. Почесне третє місце посіли спецпризначенці Департаменту поліції міста Х’юстона (США).

Нагадаємо, міжнародні змагання спецпризначенців «KORD CHALLENGE» були ініційовані Національною поліцією України. У турнірі взяли участь сім команд, що представляли майже всі українські правоохоронні відомства, і три іноземні збірні.

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ