Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Нацполіція та КМЄС обговорили реалізацію спільних проектів (ФОТО, ВІДЕО)

28.10.2017 16:39

Сьогодні, 28 жовтня, під час другої частини розширеної наради керівництва Національної поліції України, відбулося засідання «круглого столу» за участю керівництва Національної поліції України та Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Глава Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що одним із завдань сьогоднішньої наради стало визначення пріоритетів та проблемних питань, які зараз стоять перед поліцією.

«Основне завдання - ми зрозуміли для себе, як йдемо у 2018 рік та які реформаторські проекти ставимо в пріоритет», - підкреслив Сергій Князєв.

Так, під час заходу керівників поліції ознайомили з проектом «20 зразкових відділів поліції», перебігом створення груп тактичної поліції та методикою ефективної системи управління.

За словами Голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Кястутіса Лянчінскаса, Місія протягом трьох років співпрацює з Національною поліцією та готова надавати подальшу підтримку.

«Поліція змінює систему підготовки поліцейських. Це дуже важливо, тому що все залежить від людей. Повинна змінюватися система мотивації. І ми з поліцією спільно працюємо в розробці системи мотивації», – наголосив глава КМЄС.

Керівник операційного відділу КМЄС Удо Моллер зазначив, що прикладом гарної взаємодії є позитивні зрушення в роботі поліції, які стали наслідком реалізації спільних проектів по реформуванню Нацполіції.

 

За матеріалами прес-служби Національної поліції

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ