Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

У Нацгвардії України розробляють проект відкритої угоди про співпрацю зі Збройними силами Канади (ФОТО)

27.10.2017 18:25

У Національній гвардії розпочався процес створення Технічної угоди між МВС України та Департаментом національної оборони і Збройних сил Канади щодо проведення заходів військової підготовки Збройними силами Канади та надання підтримки державі, що приймає спільно з групою Об’єднаного оперативного командування Збройних сил Канади. Головні засади документу, сфери відповідальності розробників, робочий процес створення проекту, терміни для втілення ідей на папір обговорювалися сьогодні, 27 жовтня, під час зустрічі з представниками Збройних сил Канади та Посольства Канади в Україні.

В обговоренні, що проходило в Головному управлінні НГУ, канадську сторону представляли аташе з питань оборони Посольства Канади в Україні полковник Брайан Ірвін та представники Командування загальновійськових операцій Міністерства національної оборони та Збройних сил Канади – радник з політичних питань Річард Дж. Дік, експерт з контрактів управління логістики майор Даррен Дафф; радник з юридичних питань майор Рік Енг.

Начальник управління міжнародного співробітництва НГУ полковник Володимир Грабчак зазначив, що угода буде обширною і на її основі зможе розвиватися співпраця у різних галузях. Він подякував канадським представникам за такий рівень довіри й висловив упевненість у тому, що ця співпраця буде плідною для обох сторін.

Знаково, що цей договір буде відкритим: не матиме терміну закінчення, доки одна зі сторін не вирішить його розірвати.

Прес-служба Національної гвардії України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ