Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Костянтин Бушуєв: Модернізація технічного оснащення Нацполіції - гарантія ефективності роботи правоохоронців (ФОТО, ВІДЕО)

27.10.2017 12:36

Про це повідомив сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Національної поліції Костянтин Бушуєв під час інспектування стану технічного забезпечення поліцейських підрозділів у Львові. Учасники інспектування оцінили потреби відомства у фінансуванні, оновленні автомобільного парку поліції з урахуванням специфіки роботи правоохоронців, а також розвиток новостворених підрозділів.

Заступник голови Нацполіції зупинився на кількох питаннях матеріально-технічного забезпечення правоохоронного відомства. Зокрема, він зазначив, що на фінансування потреб НПУ було виділено близько 1,5 млрд. гривень.

«Це кошти спеціального фонду, з яких також проведено закупівлю окремих елементів, представлених на вулиці ‑ автомобілів легкового класу та спеціального класу. У підсумку ми говоримо про придбання 560 автомобілів, які разом із 635 автомобілями «Mitsubish Outlander» дають нам можливість покращити питання забезпечення транспортними засобами», ‑ зазначив Костянтин Бушуєв.

Він також повідомив, що для перевезення затриманих осіб поліція використовуватиме дві категорії спецавтомобілів: розрахованих на перевезення трьох і дев’яти людей. Ці автомобілі будуть побудовані на базі сучасних моделей відомих автомобільних брендів. Постачання автомобілів, зброї і бронежилетів правоохоронцям очікується вже на початку грудня. Такий термін передбачений відповідним договором.

«Починаючи з грудня, ми приймаємо і поставляємо (придбане майно ‑ ДК.). Позавчора ми прийняли на озброєння перший катер. Усього буде дев’ять катерів. Усі регіони, які стоять на воді, будуть доукомплектовані новими катерами. Це дозволить нам бути більш мобільними при виконанні завдань на воді», ‑ зазначив Костянтин Бушуєв, додавши, що у відомстві продовжують працювати над розвитком аеропідтримки діяльності поліції.

Також заступник глави Нацполіції повідомив про зміни, які торкнуться екіпірування працівників тактичних підрозділів поліції. Ці підрозділи беруть участь у забезпеченні безпеки учасників масових зібрань.

Зокрема, йдеться про забезпечення цієї категорії поліцейських сучасними спецзасобами зв’язування ‑ замість застарілих металевих наручників, які можуть травмувати затриманих. На цьому наголосив голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Заступник глави Нацполіції України Костянтин Бушуєв зазначив, що можливість забезпечити поліцейських сучасними спецзасобами є. Для цього Нацполіцією розроблено відповідний проект нормативного акту. Його передали до Міністерства охорони здоров’я для погодження.

Крім того, поліцейських забезпечуватимуть протигазами нового типу ‑ панорамними ‑ замість застарілих масок із гумовими трубками. Нові протигази легко поєднуються із елементами екіпірування поліцейського (шлемом або каскою), але при цьому дають можливість все чути і краще бачити обстановку навколо. Нові протигази теж виготовляються в Україні.

Ще одне питання ‑ забезпечення одностроєм. При цьому йдеться як про працівників підрозділів, які несуть службу на вулицях мирної частини України, так і про поліцейських у зоні проведення антитерористичної операції.

Також учасники зібрання зупинилися на озброєнні поліцейських спецпідрозділів, зокрема ‑ автоматичній штурмовій та снайперській гвинтівках. Перша з них розроблена на базі відомої американської моделі, однак цикл її виготовлення організований винятково на території України.

«Ці гвинтівки пройшли відповідне тестування, випробування і прийняті на штатне озброєння підрозділів Національної поліції у встановленому порядку», ‑ наголосив Костянтин Бушуєв.

Окремо учасники наради зупинилися на питаннях ідентифікації поліцейських, залучених до охорони публічної безпеки і порядку під час масових заходів. З цією метою до територіальних підрозділів направлено відповідний наказ Нацполіції.

«Ключовим елементом цього наказу є питання системи ідентифікації: співробітники поліції повинні бути ідентифіковані. Всі повинні розуміти, що це – співробітник поліції. Однозначно на всіх елементах одягу передбачено напис «Поліція». І однозначно носіння жетону. Це те, що дозволяє нам із загального натовпу побачити співробітника поліції ‑ в тому числі», ‑ зазначив заступник голови НПУ.

Департамент комунікації

Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ