Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

У Нацгвардії запроваджують європейську практику з охорони громадського порядку (ФОТО, ВІДЕО)

27.10.2017 10:10

За результатами реалізації проекту «Підтримка розвитку Національної гвардії України» розроблений план впровадження сучасної європейської тактики з охорони громадського порядку. Про це вчора, 26 жовтня, повідомив заступник командувача НГУ Валерій Бондар під час церемонії закриття спільного з Жандармерією Румунії проекту.

«Цей проект, який ми зараз завершуємо, має велике значення для виконання завдань із забезпечення громадської безпеки відповідно до європейських практик і тактик. Ми не лише теоретично вивчали досвід Жандармерії Румунії, але й практично взяли участь у низці заходів», ‑ сказав він.

Своєю чергою, тимчасово Повірений у справах Посольства Румунії в Україні Георге Ангель зазначив, що безпека країни не полягає лише в її захисті від зовнішніх викликів. Він переконаний, що країна, яка має танки, підводні човни та літаки ‑ не означає, що вона знаходиться у повній безпеці.

«Вони захищають від зовнішніх впливів, але дуже важливо мати безпеку всередині країни. І тут Національна гвардія України має дуже важливу роль. Тому що сильна внутрішня безпека робить країну сильнішою. А сильна Україна ‑ краща відповідь агресії», ‑ підкреслив Георге Ангель.

У рамках реалізації проекту «Підтримка розвитку Національної гвардії України» було створено перший гірсько-патрульний підрозділ НГУ, який дислокується в Івано-Франківську. Шестеро інструкторів Нацгвардії пройшли навчання в центрі гірської підготовки Жандармерії Румунії.

Започатковано також співробітництво між школою підготовки військовослужбовців за контрактом Жандармерії Румунії і навчальним центром НГУ в Золочеві.

Нагадаємо, спільний проект Жандармерії Румунії і Національної гвардії України стартував у вересні 2016 року. Проект складався із трьох компонентів – «Охорона громадського порядку», «Гірська підготовка» та «Професійна підготовка». Кожний компонент передбачав серію спільних теоретичних та практичних заходів, що проходили як в Україні, так і в Румунії.

За матеріалам прес-служби НГУ

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ