Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Глава МВС нагородив кращих правоохоронців (ФОТО, ВІДЕО)

23.10.2017 13:39

Сьогодні, 23 жовтня, у МВС з нагоди Дня захисника Вітчизни відбулася церемонія нагородження правоохоронців, які гідно виконують свій професійний і обов’язок і самовіддано служать країні і народові. 91 нагороду з рук міністра внутрішніх справ отримали поліцейські, гвардійці, прикордонники і надзвичайники.

Як підкреслив, звертаючись до присутніх, Арсен Аваков, Україна зараз, як ніколи, потребує чесних і компетентних правоохоронців. «Ваша компетентність і фаховість в основі розвитку. Держава змінюється у непростий час: на сході війна, всередині країни складна ситуація. І тому ваша виважена компетентна сила повинна бути в основі. Кожен громадянин повинен довіряти вам, розраховувати, що за спиною в нього компетентний поліцейський, гвардієць, прикордонник, рятувальник», – наголосив глава МВС.

Крім того міністр внутрішніх справ відзначив, що згідно останніх соцопитувань спостерігається безпрецедентний ріст довіри до кожного з відомств системи органів внутрішніх справ – Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Держслужби з надзвичайних ситуацій.

«Такий ріст вперше за часи незалежності. Що ж відбувається? Ми змінюємося, держава змінюється, реформа відбувається у кожному з ваших відомств. Нам не просто. Але, десь помиляючись і падаючи, ми підіймаємося й, завдячуючи зусиллям кожного з вас, рухаємося вперед», – сказав Арсен Аваков і подякував кожному з правоохоронців, які цього дня були відзначені нагородами.

Командувач Національної гвардії Юрій Аллеров також висловив вдячність за відданість своєму народу і патріотизм усім правоохоронцям, які захищають цілісність держави на сході країни і протистоять внутрішнім загрозам. Полеглих під час виконання службового обов’язку присутні вшанували хвилиною мовчання.

Як підкреслив голова Національної поліції Сергій Князєв, правоохоронна система України вже четвертий рік поспіль працює в умовах підвищеної небезпеки.

Своєю чергою очільник Держприкордонслужби Петро Цигикал подякував керівництву держави і МВС за високу оцінку роботи відомства в цілому і заслужене відзначення прикордонників. Він запевнив, що особовий склад ДПСУ й надалі виконуватиме свої обов’язки на належному рівні.

За словами керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна, Україна платить високу ціну, відстоюючи свою цілісність і незалежність: понад 20 тисяч загиблих і поранених, понад 1,5 мілійонів тимчасово переміщених осіб, зруйновані міста і села, забруднені вибухонебезпечними предметами сотні тисяч гектарів території Донецької і Луганської областей. «Але я глибоко переконаний, якщо в наших лавах є такі герої, як ви, ми обов’язково це все здолаємо», – підкреслив голова ДСНС, звертаючись до нагороджених.

Цього дня державні та відомчі нагороди отримали працівники Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Національної гвардії і державної прикордонної служби, загалом 91 правоохоронець.

«Кожен з вас нагороджений за вчинок. Хтось – показав себе при розмінуванні Балаклеї. Хтось – в Івано-Франківську рятував людей. Хтось – у Маріуполі, Широкіно, в Донецькій області показав, як треба захищати Батьківщину не словом, а справою. Хтось – з Луганської області. Блискуча операція криміналістів з Черкащини. Відмінна робота в Київській області. Ви знаєте, як непросто нести службу. Слава вам і слава Україні!», – сказав Арсен Аваков.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ