Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Поліцейські та прикордонні спецпризначенці успішно пройшли курс нічних тактичних навчань (ФОТО, ВІДЕО)

20.10.2017 11:17

Сьогодні, 20 жовтня, спецпризначенці КОРД Національної поліції України та бійці 10-го окремого загону оперативного реагування ДОЗОР Держприкордонслужби України отримали сертифікати про закінчення навчальних курсів з організації спеціальних нічних операцій, проведених інструкторами США.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підкреслив, що поліцейські і прикордонники користуються значною довірою у населення, тому їм необхідно постійно удосконалювати свої навички та вміння.

«Я хочу сказати про дві речі: довіра та ефективність. Кожен із вас на службі в Україні і довіра – це показник вашої ефективності. Довіра з’являється там, де є ефективність та точні дії. Ми спостерігаємо ріст довіри до поліції, великим рівнем довіри користуються й прикордонники. Але вам потрібно бути професійно підготовленими. Розраховую, що у складних ситуаціях еліта спецпідрозділів зможе проявити себе і захистити українців», – сказав Арсен Аваков.

Перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк зазначив, що вже втретє проходять спільні навчання КОРД та ДОЗОР під патронатом американських інструкторів.

«Це вже втретє, коли ми спільно відзначаємо завершення курсів бійців ДОЗОР та КОРД. Я впевнений, що свої знання ви присвятите захисту народу України. Із 15 прикордонників, які успішно пройшли курс, 13 брали учать в антитерористичній операції та відзначені високими державними нагородами. 8 військовослужбовців мають важкі поранення і контузії», – сказав Василь Серватюк.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що отриманні знання допоможуть правоохоронцям та прикордонникам захистити український народ.

«45 поліцейських та 15 прикордонників пройшли курс, який допоможе захистити наших громадян та забезпечити публічну безпеку», – зауважив глава Нацполіції.

Він також подякував за обладнання, яке надали партнери із США. «Дякую за спецобладнання для нічних операцій. Тепер наші інструктори, яких ви підготували, зможуть навчати українських бійців», – сказав Сергій Князєв.

Привітати з успішним випуском спецпризначенців приїхала Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марія Йованович.

«Я вітаю сили спеціальних підрозділів Нацполіції та Держприкордонслужби із завершенням курсу нічних операцій. Дякую інструкторам із США, які вже два роки допомагають розбудовувати правоохоронні сили України. В процесі вашого професійного зростання, хочу сказати, що у вас є друзі, які допоможуть досягти успіху», – підкреслила Марія Йованович.

Упродовж місяця бійці КОРД та ДОЗОР під керівництвом американських колег з Адміністрації з питань боротьби з наркотиками вдосконалювали навички проведення спеціальних нічних операцій. Цей тренінг включає безпосереднє планування операцій у темний час доби (в умовах обмеженої видимості) та, відповідно, практичне виконання завдань.

У той же час, бійці КОРД з американськими колегами відпрацьовували спільні дії під час проведення спеціальних операцій.

Привітав бійців та вручив сертифікати про успішне завершення тренінгу представник Адміністрації з питань боротьби з наркотиками Міністерства юстиції США Кіт Сайкс.

Гості відвідали шут-хаус, де мали змогу на власні очі побачити взаємодію сил спеціальних операцій при звільненні заручників. Шут-хаус (shoot house) - будівля, призначена для підготовки співробітників правоохоронних органів до умов близьких вогневих контактів у приміщеннях, розташованих в житлових або промислових зонах, з метою відпрацювання доступу до приміщень та їх зачищень під час проведення спеціальних операцій.  Його особливістю є те, що вперше спецпризначенці Національної поліції України зможуть відпрацьовувати групові прийоми з тактики дій у приміщені з використанням короткоствольної або довгоствольної вогнепальної зброї. На відміну від звичайних тирів під час тренувань поліцейські можуть вести вогонь не в одному, а в кількох напрямках одночасно, що дає змогу максимально наблизити тренування до реальних бойових умов зі звільнення приміщень від озброєних злочинців, відпрацювання вправ зі звільнення заручників. 

Американські партнери допомогли побудувати шут-хаус для спецпризначенців КОРД. 

Департамент комунікації МВС України

фото Андрія Новицького

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ