A
A
A

Артем Шевченко: Інформація про підготовку замаху на С. Льовочкіна – маячня посіпак Януковича (ФОТО, ВІДЕО)

Директор Департаменту комунікації МВС заявив, що інформація про підготовку замаху на народного депутата за участю міністерства – не що інше, як спроба виправдатися в очах суспільства. Артем Шевченко зазначив, що на підконтрольних олігархам телеканалах створюється спотворена інформаційна картина.

«Звинувачення у підготовці замаху - це маячня політичних посіпак екс-президента-зрадника Януковича, які, відчуваючи неминучу відповідальність за скоєні проти народу України злочини, намагаються виправдатися в очах суспільства і заради цього створюють спотворену інформаційну картину у своїх підконтрольних медіа придбаних на вкрадені гроші», - сказав Артем Шевченко.

Він нагадав результати нещодавнього розслідування слідчої групи на чолі із підполковником поліції Дмитром Бутом із розслідування кримінального провадження за фактом фінансування тероризму та підробки документів за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.258-5 та ч.1 ст.358 КК України. Відомості про це внесено 22 січня 2015 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42015000000000056. У червні 2017 року Генеральна прокуратура України визначила підслідність цього кримінального провадження Головному слідчому управлінню Національної поліції.

Під час розслідування встановлено, що Льовочкін С.В. та Фірташ Д.В., яким підконтрольне GDF MEDIA LIMITED, у 2015 році здійснили перерахування ста мільйонів доларів США на користь ВАТ «Перший канал» (Російська Федерація) в якості оплати за удаваний правочин з придбання 29 відсотків акцій ПрАТ «Телеканал Інтер».

В подальшому частину акцій ПрАТ «Телеканал Інтер» було виведено на зареєстровану на території Республіки Кіпр компанію OSKARO INVESTMENTS LIMITED, 100 % акцій якої належить Льовочкіну Сергію Володимировичу.

Вказані обставини також підтверджуються тим, що Льовочкін С.В. у своїй декларації вказав, що він є власником акцій компанії OSKARO INVESTMENTS LIMITED, у загальній кількості 20000 акцій номінальною вартістю 130480 грн., тобто на загальну суму 2609600000 (два мільярди шістсот дев`ять мільйонів шістcот тисяч) грн., що складає понад 100 млн. доларів США.

Разом з тим, під час перевірки джерел походження вказаних коштів встановлено, що з 2010 по 2014 рік Льовочкін С.В. займав посаду Глави Адміністрації Президента України за часів Януковича В.Ф., а з 2014 року по теперішній час Льовочкін С.В. є народним депутатом України та також не займається будь-якою підприємницькою діяльністю.

Офіційні доходи Льовочкіна С.В., як державного службовця, у період з 2014 по 2016 рік складають 334 046,82 грн.

Тобто, на даний час Льовочкін Сергій Володимирович має у власності акції компанії на суму, що у понад сім тисяч разів перевищує його офіційно задекларовані доходи за останні три роки.

Також під час розслідування отримано інформацію про те, що Льовочкін С.В. через підконтрольні йому офшорні компанії легалізував частину здобутих злочинним способом коштів шляхом придбання численних об’єктів нерухомості у різних країнах світу.

Крім того розслідуються інші епізоди можливої протиправної діяльності посадових осіб медіа групи ІНТЕР.  

 
Департамент комунікації МВС України