Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Національна поліція відмовила ТОВ «Трейд Коммодіті» в укладанні договорів по закупівлі нафтопродуктів

12.10.2017 18:32

Пропозиція була відхилена через істотну невідповідність тендерної пропозиції цього учасника чинному законодавству та вимогам тендерної документації, навіть не зважаючи на спроби блокування закупівлі та оскарження результатів торгів в Антимонопольному комітеті. Внаслідок відхилення цих закупівель не допущено перерахування 380 мільйонів гривень з бюджету на рахунки цієї компанії.

Для забезпечення невідкладних потреб у службовій діяльності Національна поліція в установленому законодавством порядку проводила закупівлю бензинів А-92, А-95 і дизельного палива. Всього до закупівлі були оголошені 6 лотів (UA-2017-08-19-000779-a). Запланована вартість закупівель склала 380 млн. гривень.

За результатами аукціону в електронній системі Prozorro найнижчу ціну для всіх марок бензинів і дизельного палива запропонувало товариство з обмеженою відповідальністю «Трейд Коммодіті».

Цей учасник подав документи до процедури закупівлі за схемою, раніше апробованою і впровадженою у кількох державних замовників.

Суть її полягає в зниженні під час електронного аукціону ціни на бензини (дизельне паливо) до рівня, значно нижчого за ринкові ціни, що не можуть собі дозволити інші учасники тендеру.

Після укладання договору про закупівлю представники ТОВ дуже швидко (подекуди неодноразово) зверталися до замовника з вимогою про підвищення ціни на поставлені нафтопродукти. Така вимога була обумовлена тим, що діюча за договором ціна є нижче ринкової. При цьому згода державного органу на підняття вартості бензину (чи дизельного палива) та внесення змін до договору могла призвести до вкрай негативних наслідків.

Усвідомлюючи всі ризики такої ситуації, а також те, що подані ТОВ документи у складі тендерної пропозиції істотно не відповідали вимогам тендерної документації та законодавству, Національна поліція під час проведення процедури закупівлі відхилила пропозицію ТОВ «Трейд Коммодіті» за всіма лотами та не допустила укладання з ним договорів на поставку нафтопродуктів. Унаслідок відхилення пропозиції не допущено сплати бюджетних коштів на рахунки зазначеної компанії.

Слід зазначити, що представниками ТОВ були використані всі можливі механізми для спонукання Національної поліції до укладання таких договорів, зокрема – шляхом блокування закупівлі та оскарження її результатів в Антимонопольному комітеті.

 

По матеріалам прес-служби Нацполіції

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ