Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

В МВС пройшов семінар присвячений боротьбі з шахрайством (ФОТО)

12.10.2017 14:46

У  МВС пройшов дводенний семінар за участі провідних експертів європейський інституцій та представників Консультативної місії Євросоюзу в Україні (EUAM)

Метою заходу було ознайомлення з діючими моделями функціонування національних служб координації заходів по боротьбі з шахрайством, а також викликами, що постають перед створюваним в МВС контактним офісом взаємодії з  OLAF (управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству).

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мері Акопян подякувала європейській стороні за допомогу, яку вони надають в реформуванні системі МВС та висловила сподівання, що цей семінар дасть можливість розробити шляхи співпраці та подальшого розвитку.

«Я дуже дякую за вашу допомогу. Та сподіваюсь, що цей семінар дасть можливість спільно напрацювати шляхи подальшого розвитку», - сказала Мері Акопян.

Своєю чергою, керівник відділу з питань верховенства права КМЄС  Фабіан Ловенберг зазначив, що перед Україною стоять дуже важливі задачі і поступово вона їх реалізує.

«Два роки спільними зусиллями ми працюємо над реформою системи МВС. Варто зазначити, що ми маємо безліч планів на майбутнє. Звісно, що ми маємо ще провести повномасштабну боротьбу з корупцією», –  сказав Фабіан Ловенберг.

У заході взяли участь сім міжнародних експертів з Греції, Румунії, Литви, Сербії, Хорватії та Македонії, які поділилися власним досвідом у сфері боротьби з шахрайством.

 

Департамент комунікації МВС України 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ