Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Українські поліцейські та іноземні експерти обговорили співпрацю у забезпечені безпеки футбольних матчів (ФОТО)

10.10.2017 16:48

Сьогодні, 10 жовтня, експерти Постійного комітету Європейської конвенції про насильство та неналежну поведінку з боку глядачів під час спортивних заходів, і зокрема ‑ футбольних матчів, дали оцінку стану забезпечення громадського порядку під час проведення футбольних матчів в Україні.

Нарада відбулася за участі заступника начальника Департаменту превентивної діяльності-начальника управління публічного порядку Нацполіції Анатолія Серединського та Голови Постійного комітету Європейської конвенції про насильство та неналежну поведінку з боку глядачів під час спортивних заходів Кристофа Ліппа.

За словами Анатолія Серединського, іноземним колегам було презентовано роботу українських поліцейських по забезпеченню публічної безпеки та правопорядку під час підготовки, проведення та після завершення міжнародного футбольного матчу між командами України та Хорватії.

«Підготовка до футбольного матчу розпочалася за кілька тижнів до його проведення. Одним із основних моментів, що стосувався вболівальників, була  взаємодія з міжнародними правоохоронними органами», ‑ наголосив Анатолій Серединський.

Заступник начальника Департаменту превентивної діяльності підкреслив, що в роботу українських поліцейських впроваджуються нові підходи. Зокрема, йдеться про нове бачення роботи правоохоронців при забезпеченні правопорядку на масових спортивних заходах. Наразі під егідою ОБСЄ проводяться тренінги для керівної ланки. У подальшому заплановано проведення тренінгів для поліцейських, які будуть виконувати ті чи інші завдання у сфері  забезпечення правопорядку.

Учасники зустрічі проаналізували роботу українських поліцейських по забезпеченню публічної безпеки та правопорядку під час проведення міжнародного матчу, а також обговорили проблемні моменти.

Кристоф Ліпп підкреслив, що експерти комітету готові надати всебічну допомогу українським колегам.

«Ми готові вам надати підтримку в усіх сферах. Ви молодці, що берете всі найкращі практики Євросоюзу і втілюєте у себе в Україні», ‑ наголосив Кристоф Ліпп.

Департамент комунікації

Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ