Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

«Нацполіція і Нацгвардія мають бути, як ви – бійці добробатів», – Арсен Аваков (ФОТО, ВІДЕО)

15.04.2016 17:26

Про це міністр внутрішніх справ України заявив сьогодні, 15 квітня, вітаючи бійців підрозділів патрульної служби поліції особливого призначення з другою річницею з дня створення.


На урочистих заходах були присутні Президент України Петро Порошенко, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе та ін.


У квітні 2014 року Міністерством внутрішніх справ України було прийнято рішення про створення добровольчого корпусу спецпідрозділів з охорони громадського порядку – батальйонів та рот патрульної служби міліції особливого призначення – для захисту від злочинних посягань та охорони громадського порядку. Тоді було створено 56 підрозділів патрульної служби поліції особливого призначення. 

 


Вітаючи бійців, Президент України Петро Порошенко зазначив: «Ви - кращі з кращих. Ви – еліта, яку шанує український народ. Від імені українського народу та української держави висловлюю вам велику шану і повагу». Глава держави подякував спецпризначенцям за самовіддану службу Вітчизні, за те, що вони гідно несуть високе звання добровольців.
Після ухвалення закону «Про Національну поліцію» у структурі Головних управлінь Нацполіції в областях та місті Києві функціонують 22 підрозділи патрульної служби поліції особливого призначення. На службі в них перебуває 4207 працівника.

 


Особовий склад 20 підрозділів наразі задіяний в зоні проведення АТО та прифронтових районах. Спецбатальйони, забезпечують правопорядок у звільнених від сепаратистів населених пунктах; протидіють незаконному вивезенню із зони проведення АТО озброєння та боєприпасів, вибухових речовин, охороняють об’єкти державного та місцевого значення.
Важливе завдання спецпризначенців – боротьба з диверсійно-розвідувальними групами та незаконними військовими формуваннями, розшуку та затримання осіб, які підозрюються у вчиненні терористичних актів та сепаратистських рухів.

 


З початку проведення антитерористичної операції загинули 100 працівників підрозділів патрульної служби поліції особливого призначення, поранення отримали 367 працівників, зниклими безвісті вважаються 11 працівників.

«Два роки назад ми були разом. Скільки побратимів наших полягло… Я прошу пам’яті для цих людей і шани», – зазначив очільник МВС України Арсен Аваков, звертаючись до присутніх у залі бійців.


«Коли мене питають, якою будуть Національна поліція та Національна гвардія, я відповідаю: вони мають бути такі, як ви. Слава вам та слава Україні», – підкреслив міністр внутрішніх справ.
Працівників підрозділів патрульної служби поліції особливого призначення привітала також голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе. Вона наголосила: «Кожен з вас – герой. Тому, що перед сном ви замислюєтесь про те, що завтра ідете на війну захищати Батьківщину. І ця війна не тільки за Україну, це війна проти зла».

 


Бійцям підрозділів патрульної служби поліції особливого призначення вручили державні нагороди: орден «За мужність» ІІІ ступеня, медалі «Захиснику вітчизни», «За військову службу Україні» та «За бездоганну службу» ІІІ ступеня, а також нагороди ВР України, Кабінету Міністрів України, відомчі відзнаки МВС України та цінні подарунки.

 

 

Департамент комунікації МВС України

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ