Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

«Добровольчі батальйони МВС та Нацгвардії - найбільш боєздатні військові підрозділи», - глава МВС (ВІДЕО)

14.04.2016 18:10

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час участі у ІХ Київському Безпековому Форумі, який проходить цими днями у столиці.

"Дуже важливим елементом Національної гвардії та спеціальних підрозділів МВС у цій дивній гібридній війні є добровольці. Ми називаємо їх добровольчі батальйони, але насправді це регулярні підрозділи правоохоронної системи. Це ті хлопці,  які прийняли бій проти агресора із перших днів війни, коли Збройні сили України не були готові ані психологічно, ані ментально воювати. Це були перші та найважчі тижні, коли на авансцену вийшли добровольці. Ті, хто прийшли, нічого не вміли, але мали велике бажання та почуття обов’язку і тоді закрили собою Україну", - зазначив міністр МВС.

За словами Арсена Авакова, за два роки добровольчі батальйони МВС та Нацгвардії – стали одними із найбільш дисциплінованих та боєздатних військових підрозділів.  Це  більше 30 батальйонів, які показали новий зразок супротиву.

«Поки іде війна і поки іде перехідна функція - ці спеціальні підрозділи у силах МВС будуть існувати», - додав очільник міністерства.

Арсен Аваков підкреслив, що частина добровольців "є запасом" для інших цивільних органів і нової поліції. "Коли ми відкриваємо нову поліцію і у ній 15% тих, хто пройшов війну, хто пройшов АТО - цим людям вірять. Тепер дуже важливо втримати планку та розвиватися у потрібному напрямку", - наголосив Арсен Аваков.  

 

 

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ