Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Глава МВС назвав посягання на мирні зібрання «елементами гібридної атаки» (ВІДЕО)

14.04.2016 18:02

Про це міністр МВС заявив на ІХ Київському Безпековому Форумі, відповідаючи на питання його учасників.
Журналісти поцікавились станом публічної безпеки, зокрема, на громадських акціях, мітингах та зібраннях представників ЛГБТ- спільноти.
Очільник МВС відповів, що на сьогоднішній момент заворушення та прояви агресії на масових акціях є не скільки проявом громадської непокори, скільки спланованими акціями зовнішнього тиску та гібридної війни.
«Мене турбує питання безпеки будь-яких масових заходів, особливо після подій 31 серпня минулого року, коли були кинуті бойові гранати і багато людей загинуло і було поранено. Це я розглядаю як елемент гібридної атаки на нас», – сказав Арсен Аваков.
Разом з тим, міністр МВС зазначив, що повноцінне забезпечення публічної безпеки неможливе без контакту з організаторами акцій. Він закликав їх співпрацювати з правоохоронцями, які завжди зможуть заздалегідь надати організаційну допомогу та проконсультувати активістів щодо максимально безпечного проведення заходу.
«Кожна людина має право на протест та висловлення своєї точки зору. І при цьому вона має бути в безпеці. Якщо відповідні структури, співпрацюючи з нами, будуть консультуватися щодо режиму безпеки, ми безумовно будемо забезпечувати такий процес», – наголосив Арсен Аваков.

Департамент комунікації
МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ