У Києві стартували тренінги для українських поліцейських щодо забезпечення правопорядку за «скандинавською» моделлю (ФОТО)
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

У Києві стартували тренінги для українських поліцейських щодо забезпечення правопорядку за «скандинавською» моделлю (ФОТО)

25.09.2017 14:29

Сьогодні, 25 вересня, представники Консультативної місії Європейського Союзу і керівники МВС та Національної поліції презентували так званий «скандинавський підхід» для забезпечення публічної безпеки та порядку.

У заході взяли участь заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук та заступник Голови Національної поліції - керівник патрульної поліції Олександр Фацевич.

Протягом двох тижнів іноземні експерти проведуть заняття для 22 поліцейських керівного складу стратегічного, тактичного та оперативного рівня, які відповідають за забезпечення публічної безпеки.

 

Заступник міністра наголосила, що у підготовці нової «Стратегії 2020», МВС не лише дослухалося до порад Консультативної місії ЄС і використовувало найкращий міжнародний досвід, але і враховували зауваження вітчизняних фахівців.

«На всіх етапах розробки нової Стратегії МВС за підтримки Консультативної місії ЄС ми використовували найкращі сучасні практики провідних країн світу, щоб дійсно побудувати ефективну, функціональну правоохоронну систему у нашій державі», - зазначила Тетяна Ковальчук.

Заступник міністра наголосила, що МВС вже успішно реалізує ряд проектів, серед яких впровадження груп швидкого реагування, реформування кримінального блоку, впровадження дорожньої поліції.

Вона підкреслила, що саме такі тренінги з міжнародними експертами та правоохоронцями допомагають нашим фахівцям покращити знання і вміння.

Заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич зазначив, що патрульна поліція вже застосовує в повсякденній роботі європейський досвід. Зокрема, по «скандинавському проекту» було перепідготовлено більше 100 працівників поліції. Вони працюють у групах перемовників, які залучаються при забезпеченні безпеки під час масових заходів.

«Сьогодні ми розпочинаємо підготовку командирів. Основне завдання цих курсів навчити командирів різних ланок приймати рішення на своїх рівнях. Не чекати команди від вищого керівництва, а оперативно приймати законне рішення», - наголосив Олександр Фацевич.

Він додав, що правильна сукупність вибіркового застосування поліцейським заходів примусу, побудова чіткої системи управління відповідними поліцейськими операціями на стратегічному, операційному та командному рівні сприятиме підвищенню рівня довіри населення до поліції.

Нагадаємо, за шість тренінгів, які тривали упродовж кількох місяців, курси перемовників пройшли 120 українських поліцейських.

 

За матеріалами Департаменту комунікації

Національної поліції України

фото Андрія Новицького

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ