Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні. Початок заходу: 09.00 Місце проведення: приміщення Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) Акредитація представників ЗМІ триватиме до 19:00 23 листопада за тел.: 066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46

Министерство
внутренних дел Украины 01601, г. Киев, ул. Академика Богомольца, 10
з по
Поиск по сайту

Министерство внутренних дел Украины

Автоматическая информационно-справочная служба:
(044) 256-03-33

Канцелярия:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Информационные запросы СМИ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Доверия" Управления по делам участников АТО

(044) 256-17-20
вторник и четверг
(кроме государственных праздников)
с 10:00 до 12:00
и с 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Киев
Лвів
Луцк
Півне
Ужгород
Івано-Франковск
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Винница
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кировоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецк
Запорожье
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолынская областьРівненська областьЗакарпатская область
Івано-Франковская областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирская область
Винницкая областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКировоградская областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецкая область
Запорожская областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крым область
{submenu}
a
a
a

Харківські правоохоронці готові забезпечити порядок під час Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків (ФОТО)

04.06.2017 10:28

Особовий склад регіональних підрозділів Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Держслужби з надзвичайних ситуацій відпрацювали взаємодію для забезпечення безпеки та правопорядку під час Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків, який пройде у Харкові 14-26 червня. Участь у змаганнях візьмуть близько 350 спортсменів з 44 країн світу.

Тактико-спеціальні навчання пройшли на базі міжнародного аеропорту «Харків» та фізкультурно-спортивного комплексу «Локомотив». Правоохоронці відпрацювали кілька кризових ситуацій, які можуть виникнути у дні проведення чемпіонату. Разом із поліцейськими, гвардійцями і прикордонниками алгоритм реагування відпрацьовували представники Харківського національного університету внутрішніх справ та Служби безпеки України.

За легендою навчань, в аеропорту «Харків» група активістів намагалася перешкодити виходу до міста представників команди однієї з країн-учасниць змагань.

Завданням правоохоронців було, уникаючи загострення конфлікту, оточити групу активістів, деблокувати вихід з терміналу та забезпечити вільний прохід, посадку до автобуса команд-учасників та супроводження автобусів.

Під час тренування на базі фізкультурно-спортивного комплексу «Локомотив» за навчальною легендою між вболівальниками команд-суперників виникла сутичка, яка загрожувала правопорядку та могла перерости в масові безладдя. Правоохоронці оточили правопорушників, вилучили найбільш активних і ізолювали їх у спеціальних автобусах.

Правоохоронці Харкова готові до проведення чемпіонату та вживатимуть усіх необхідних заходів, аби спортивне свято пройшло спокійно та без порушень громадського порядку.

Департамент комунікації МВС України

При использовании материала ссылка на mvs.gov.ua обязательна
ВСЕ НОВОСТИ