Анонс: У Києві відбудуться урочисті заходи з нагоди складання Присяги працівника поліції

У п’ятницю, 13 жовтня 2017 року, о 10.00 год., на Солом’янській площі, 1, відбудуться урочисті заходи з нагоди складання Присяги працівника поліції курсантами перших курсів (понад 800) та вручення посвідчень ліцеїста (майже 100) вихованцям юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ. Серед почесних гостей – міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, голова Національної поліції України Сергій Князєв, члени колегії МВС, керівники галузевих служб, народні депутати України, ветерани правоохоронних органів, науково-педагогічний склад НАВС та ін. Сценарієм цієї знаменної події передбачена низка заходів. Присутні, а переважна їх більшість – це батьки та рідні першокурсників і ліцеїстів, пересічні громадяни, зможуть спостерігати за надзвичайно зворушливим ритуалом складання Присяги, а також врученням посвідчень наймолодшим вихованцям НАВС – ліцеїстам, які вперше братимуть участь у цій церемонії, і отримають їх від випускників юридичного ліцею різних років. Долучитися до урочистої миті зможуть також майбутні поліцейські – учні з міст Мар’їнки і Красногорівки, сіл Гранітного і Чермалика, що перебувають у зоні бойових дій Донеччини. Всі вони – юні патріоти – представники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», яка заснована два роки тому за ініціативою генералів поліції Сергія Князєва та В’ячеслава Аброськіна. Символічно, що за час свого існування понад 40 її учасників вступили до вищих навчальних закладів МВС, аби стати поліцейськими. Після завершення на всіх чекає розважальна програма: виступ ансамблю барабанщиць НАВС, гра духового оркестру, вокальні номери вихованців академії тощо. В облаштованому містечку майстрів народних ремесел, бажаючі зможуть отримати майстер-класи з лозоплетіння, петриківського розпису, гончарства, ковальства, виготовлення ляльки-мотанки та багато іншого. Кульмінацією заходів буде відкриття сучасного центру логістики НАВС. Місце проведення: Солом’янська площа, 1. Початок: 10:00. Акредитація журналістів: 520-08-46, 066-297-27-02, 066-310-83-84

Министерство
внутренних дел Украины 01601, г. Киев, ул. Академика Богомольца, 10
з по
Поиск по сайту

Министерство внутренних дел Украины

Автоматическая информационно-справочная служба:
(044) 256-03-33

Канцелярия:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Информационные запросы СМИ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Доверия" Управления по делам участников АТО

(044) 256-17-20
вторник и четверг
(кроме государственных праздников)
с 10:00 до 12:00
и с 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Киев
Лвів
Луцк
Півне
Ужгород
Івано-Франковск
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Винница
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кировоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецк
Запорожье
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолынская областьРівненська областьЗакарпатская область
Івано-Франковская областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирская область
Винницкая областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКировоградская областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецкая область
Запорожская областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крым область
{submenu}
a
a
a

Из-за сложных погодных условий ограничено движение на дорогах Одесской области (ФОТО)

11.01.2017 13:15

Оперативная информация по состоянию на 11:00 11 января.

На дорогах государственного, регионального значения, пробки не зафиксированы. Обращения граждан, получивших обморожения в пробках, не зафиксированы. По информации Мининфраструктуры, железнодорожные вокзалы и аэропорты работают в обычном режиме.

Для обеспечения проезда и расчистки автодорог на территории Украины привлечены 502 единиц техники и 1060 человек от Укравтодора – 473 единицы техники и 868 человек, от ГСЧС – 29 единиц техники и 192 человек.

Подразделения ГСЧС с 4 января освободили из снежных заносов 1919 автомобилей, в которых находились 4 699 человек.

ОГРАНИЧЕНИЯ.

Одесская область. Из-за снегопада и метели остается закрытым движение для всех видов транспорта на автодороге М-15 Одесса–Рени. С 12:00 11 января ограничено движение для большегрузного транспорта на автодороге М-14 Одесса–Мелитополь–Новоазовск на Таганрог.

11 января запрещено движение автомобильного транспорта на дорогах общего пользования государственного и местного значения на территории 10 районов области: Арцизского, Болградского, Беляевского, Белгород-Днестровского, Килийского, Лиманского, Измаильского, Овидиопольского, Ренийского, Саратского и Татарбунарского. Остается ограничение в движении для большегрузного транспорта на автодороге Кировоград–Платоново.

Для обеспечения проезда и расчистки автодорог на территории Одесской области от Укравтодора привлечены 267 единиц техники и 295 человек, от ДСНС – 5 единиц техники и 19 человек.

Пресс-служба ГСЧС Украины

При использовании материала ссылка на mvs.gov.ua обязательна
ВСЕ НОВОСТИ