Анонс: У Києві відбудуться урочисті заходи з нагоди складання Присяги працівника поліції

У п’ятницю, 13 жовтня 2017 року, о 10.00 год., на Солом’янській площі, 1, відбудуться урочисті заходи з нагоди складання Присяги працівника поліції курсантами перших курсів (понад 800) та вручення посвідчень ліцеїста (майже 100) вихованцям юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ. Серед почесних гостей – міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, голова Національної поліції України Сергій Князєв, члени колегії МВС, керівники галузевих служб, народні депутати України, ветерани правоохоронних органів, науково-педагогічний склад НАВС та ін. Сценарієм цієї знаменної події передбачена низка заходів. Присутні, а переважна їх більшість – це батьки та рідні першокурсників і ліцеїстів, пересічні громадяни, зможуть спостерігати за надзвичайно зворушливим ритуалом складання Присяги, а також врученням посвідчень наймолодшим вихованцям НАВС – ліцеїстам, які вперше братимуть участь у цій церемонії, і отримають їх від випускників юридичного ліцею різних років. Долучитися до урочистої миті зможуть також майбутні поліцейські – учні з міст Мар’їнки і Красногорівки, сіл Гранітного і Чермалика, що перебувають у зоні бойових дій Донеччини. Всі вони – юні патріоти – представники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», яка заснована два роки тому за ініціативою генералів поліції Сергія Князєва та В’ячеслава Аброськіна. Символічно, що за час свого існування понад 40 її учасників вступили до вищих навчальних закладів МВС, аби стати поліцейськими. Після завершення на всіх чекає розважальна програма: виступ ансамблю барабанщиць НАВС, гра духового оркестру, вокальні номери вихованців академії тощо. В облаштованому містечку майстрів народних ремесел, бажаючі зможуть отримати майстер-класи з лозоплетіння, петриківського розпису, гончарства, ковальства, виготовлення ляльки-мотанки та багато іншого. Кульмінацією заходів буде відкриття сучасного центру логістики НАВС. Місце проведення: Солом’янська площа, 1. Початок: 10:00. Акредитація журналістів: 520-08-46, 066-297-27-02, 066-310-83-84

Министерство
внутренних дел Украины 01601, г. Киев, ул. Академика Богомольца, 10
з по
Поиск по сайту

Министерство внутренних дел Украины

Автоматическая информационно-справочная служба:
(044) 256-03-33

Канцелярия:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Телефон для информационных запросов СМИ

(044) 254-73-86

Телефон "Доверия" Управления по делам участников АТО

(044) 256-17-20
вторник и четверг
(кроме государственных праздников)
с 10:00 до 12:00
и с 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Киев
Лвів
Луцк
Півне
Ужгород
Івано-Франковск
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Винница
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кировоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецк
Запорожье
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолынская областьРівненська областьЗакарпатская область
Івано-Франковская областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирская область
Винницкая областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКировоградская областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецкая область
Запорожская областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крым область
{submenu}
a
a
a

Внимание! 6-8 января в Украине осложнение погодных условий

06.01.2017 09:52

По прогнозам Укргидрометцентра, в результате перемещения в Украину активного циклона с Черного моря в течение 6-8 января 2017 года на территории Одесской, Николаевской, Кировоградской, Черкасской, Полтавской, Сумской, южных районов Киевской, восточных районов Винницкой областей сильные снегопады с образованием снежного покрова высотой 25 -30 см, в Одесской и Николаевской до 35 см, сильные продолжительные метели, снежные заносы, усиление скорости ветра до 15-20 м/с, в Херсонской, Николаевской, Днепропетровской, Полтавской областях отложения гололеда на проводах, деревьях и дорогах.

Утром и днем ​​6 января в северных районах Черного моря ожидается усиление северного ветра 25-30 м/с, высота волн 30-50 дм, медленное обледенение судов. В г. Киев и области в ближайшие два часа и до конца суток 6 января порывы ветра 15-20 м/с, метели.

В Киеве прирост снежного покрова ожидается в пределах 10-15 см, снижение минимальной температуры до 15-18º.

9 января 2017 года ослабление и прекращение опасных явлений.

В западных и северных областях резкое понижение температуры воздуха до 11-16º, в Карпатах и ​​Прикарпатье до 20-25º мороза.

Уважаемые граждане! Обращаемся к вам с просьбой соблюдать правила безопасности во время пребывания на улице. Не ходите под раскидистыми деревьями, электрощитами, линиями электропередач, ведь порывы ветра могут вызвать их повреждение!

УкрГМЦ

При использовании материала ссылка на mvs.gov.ua обязательна
ВСЕ НОВОСТИ