Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні. Початок заходу: 09.00 Місце проведення: приміщення Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) Акредитація представників ЗМІ триватиме до 19:00 23 листопада за тел.: 066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46

Министерство
внутренних дел Украины 01601, г. Киев, ул. Академика Богомольца, 10
з по
Поиск по сайту

Министерство внутренних дел Украины

Автоматическая информационно-справочная служба:
(044) 256-03-33

Канцелярия:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Информационные запросы СМИ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Доверия" Управления по делам участников АТО

(044) 256-17-20
вторник и четверг
(кроме государственных праздников)
с 10:00 до 12:00
и с 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Киев
Лвів
Луцк
Півне
Ужгород
Івано-Франковск
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Винница
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кировоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецк
Запорожье
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолынская областьРівненська областьЗакарпатская область
Івано-Франковская областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирская область
Винницкая областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКировоградская областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецкая область
Запорожская областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крым область
{submenu}
a
a
a

Одному из участников конфликта на Драгобрате выдвинули еще одно обвинение (ФОТО)

12.01.2016 17:46

В Ужгородском районном суде продолжается рассмотрение дела об избрании меры пресечения участникам вооруженного конфликта на курорте Драгобрат в Раховском районе Закарпатья.

 

В настоящее время в Ужгородском горрайонном суде продолжается рассмотрение дела об избрании меры пресечения 5-и молодым людям, которых в воскресенье задержала полиция за кровавую драку в одном из отелей на Драгобрате.

Напомним, что задержанные обвиняются по ст.296 ч.4 УК (Хулиганство с применением оружия). Санкция статьи предусматривает до 7 лет лишения свободы.

Прокуратура объявила задержанным о подозрении в совершении преступления. Суд двум из них уже избрал меру пресечения - содержание под стражей сроком на 60 суток. Относительно 3-х других участников инцидента решение пока не принято.

В то же время самому младшему участнику драки, 23-летнему жителю Ивано-Франковской области, известному на позывной «Хорват», прокуратура выдвинула еще одно обвинение в том, что 28 декабря 2015 г. он открыл стрельбу на АЗС в Пустомытовском районе Львовской области. Его действия квалифицируются по ст.296 ч.4 УК.

Рассмотрение дела в суде продолжается.

Отдел коммуникации ГУНП в Закарпатской области

При использовании материала ссылка на mvs.gov.ua обязательна
ВСЕ НОВОСТИ