Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні. Початок заходу: 09.00 Місце проведення: приміщення Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) Акредитація представників ЗМІ триватиме до 19:00 23 листопада за тел.: 066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46

Министерство
внутренних дел Украины 01601, г. Киев, ул. Академика Богомольца, 10
з по
Поиск по сайту

Министерство внутренних дел Украины

Автоматическая информационно-справочная служба:
(044) 256-03-33

Канцелярия:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Информационные запросы СМИ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Доверия" Управления по делам участников АТО

(044) 256-17-20
вторник и четверг
(кроме государственных праздников)
с 10:00 до 12:00
и с 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Киев
Лвів
Луцк
Півне
Ужгород
Івано-Франковск
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Винница
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кировоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецк
Запорожье
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолынская областьРівненська областьЗакарпатская область
Івано-Франковская областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирская область
Винницкая областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКировоградская областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецкая область
Запорожская областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крым область
{submenu}
a
a
a

Слов'янські правоохоронці допомагають одиноким пенсіонерам-переселенцям відновити втрачені документи (ФОТО)

07.01.2016 10:18

До дільничних інспекторів поліції звернулася місцева жителька і попросила розшукати її знайому. Жінка розповіла, що деякий час з нею по сусідству проживала пенсіонерка-переселенка з Дебальцевого, але вже тривалий час вона її не бачить. Заявниця повідомила, що у літньої жінки немає ні рідних, ні близьких, а при переїзді до Слов'янська вона на додачу до всього ще й втратила документи.

Поліцейські розшукували стареньку в інтернатах для престарілих, центрах реабілітації і лікувальних закладах. Зрештою копітка робота з пошуку зниклої переселенки увінчалися успіхом - літня жінка була знайдена в терапевтичному відділенні однієї з лікарень міста.

69-річна мешканка Дебальцевого розповіла, що торік вона виїхала з окупованого міста до Слов'янська, щоб переоформити пенсію, проте по дорозі втратила документи. Жінка зверталася в різні соціальні служби за допомогою, але у відновленні документів їй так ніхто і не допоміг. Ставши заручницею ситуації, старенька поневірялася по місту, поки її не прихистили небайдужі громадяни.

За станом здоров'я бабуся потрапила до лікарні, де і залишилася після одужання. Лікарі міської лікарні з розумінням поставилися до проблеми самотньої пенсіонерки і проявляють турботу про неї й по сьогоднішній день.

Медики розповіли, що в аналогічній ситуації опинився і 66-річний житель Горлівки. Автомобілем швидкої допомоги він був доставлений до них у лікарню. Документів при собі у нього не було, пізніше з'ясувалося, що родичів, які могли б про нього подбати, у нього теж немає.

Дізнавшись про те, з якими проблемами зіткнулися пенсіонери, поліцейські не змогли залишитися осторонь. Правоохоронці збирають усі необхідні довідки для відновлення документів літніх людей, після чого допоможуть їм і з оформленням в інтернат, бо повертатися на окуповану територію вони не хочуть.

 

Слов'янське відділення Краматорського ВП

ГУ НП в Донецькій області

При использовании материала ссылка на mvs.gov.ua обязательна
ВСЕ НОВОСТИ