Анонс: У Києві відбудуться урочисті заходи з нагоди складання Присяги працівника поліції

У п’ятницю, 13 жовтня 2017 року, о 10.00 год., на Солом’янській площі, 1, відбудуться урочисті заходи з нагоди складання Присяги працівника поліції курсантами перших курсів (понад 800) та вручення посвідчень ліцеїста (майже 100) вихованцям юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ. Серед почесних гостей – міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, голова Національної поліції України Сергій Князєв, члени колегії МВС, керівники галузевих служб, народні депутати України, ветерани правоохоронних органів, науково-педагогічний склад НАВС та ін. Сценарієм цієї знаменної події передбачена низка заходів. Присутні, а переважна їх більшість – це батьки та рідні першокурсників і ліцеїстів, пересічні громадяни, зможуть спостерігати за надзвичайно зворушливим ритуалом складання Присяги, а також врученням посвідчень наймолодшим вихованцям НАВС – ліцеїстам, які вперше братимуть участь у цій церемонії, і отримають їх від випускників юридичного ліцею різних років. Долучитися до урочистої миті зможуть також майбутні поліцейські – учні з міст Мар’їнки і Красногорівки, сіл Гранітного і Чермалика, що перебувають у зоні бойових дій Донеччини. Всі вони – юні патріоти – представники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», яка заснована два роки тому за ініціативою генералів поліції Сергія Князєва та В’ячеслава Аброськіна. Символічно, що за час свого існування понад 40 її учасників вступили до вищих навчальних закладів МВС, аби стати поліцейськими. Після завершення на всіх чекає розважальна програма: виступ ансамблю барабанщиць НАВС, гра духового оркестру, вокальні номери вихованців академії тощо. В облаштованому містечку майстрів народних ремесел, бажаючі зможуть отримати майстер-класи з лозоплетіння, петриківського розпису, гончарства, ковальства, виготовлення ляльки-мотанки та багато іншого. Кульмінацією заходів буде відкриття сучасного центру логістики НАВС. Місце проведення: Солом’янська площа, 1. Початок: 10:00. Акредитація журналістів: 520-08-46, 066-297-27-02, 066-310-83-84

Министерство
внутренних дел Украины 01601, г. Киев, ул. Академика Богомольца, 10
з по
Поиск по сайту

Министерство внутренних дел Украины

Автоматическая информационно-справочная служба:
(044) 256-03-33

Канцелярия:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Информационные запросы СМИ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Доверия" Управления по делам участников АТО

(044) 256-17-20
вторник и четверг
(кроме государственных праздников)
с 10:00 до 12:00
и с 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Киев
Лвів
Луцк
Півне
Ужгород
Івано-Франковск
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Винница
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кировоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецк
Запорожье
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолынская областьРівненська областьЗакарпатская область
Івано-Франковская областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирская область
Винницкая областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКировоградская областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецкая область
Запорожская областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крым область
{submenu}
a
a
a

Сергей Яровой осуществляет общую координацию подразделений МВД в Калиновке (ФОТО, ДОБАВЛЕНО ВИДЕО)

27.09.2017 07:40

В Винницкой области сложилась чрезвычайная ситуация в связи с пожаром на военных складах вблизи Калиновки. Непосредственно на месте происшествия деятельность подразделений координируют заместители главы Нацполиции Вячеслав Аброськин, Александр Фацевич и командующий Национальной гвардии Юрий Аллеров.

К охране публичной безопасности и порядка на территории области привлечено более 2,8 тысяч сотрудников полиции. Полиция организовала работу 46 блокпостов для перекрытия всех выездов из территории области. В частности, закрыто движение для всех видов транспорта на автодороге государственного значения М-21 Житомир ‑ Могилев-Подольский. Кроме того, закрыто движение железнодорожного транспорта на перегоне Сосенка ‑ Калиновка регионального филиала «Юго-Западная железная дорога», а также движение воздушного транспорта ‑ в радиусе 50 км от центра города Калиновки.

На базе подразделений полиции Житомирской, Киевской, Черкасской и Хмельницкой областей сформированы резервы личного состава для оказания помощи полиции Винницкой области.

Для помощи в эвакуации жителей Калиновки и близлежащих сел также привлечены около 600 нацгвардейцев, более 50 единиц техники, в том числе и бронированной. Военные части Западного оперативно-территориального объединения НГУ приведены в готовность к выполнению задач по назначению. Еще 400 бойцов Нацгвардии находятся в резерве.

В свою очередь, Госслужба по чрезвычайным ситуациям направила 20 пиротехнических расчетов для ликвидации последствий чрезвычайной ситуации. А в прилегающих областях приведены в готовность 30 пожарных расчетов.

Департамент коммуникации МВД Украины

При использовании материала ссылка на mvs.gov.ua обязательна
ВСЕ НОВОСТИ